Adam Moskwa

Radiolog, USG

2,7

W piątek 05.01.2024 miałem umówione badanie USG u pana doktora. W czwartek 04.01.2024, dzwoniła do mnie pani z przychodni z pytaniem czy będę na badaniu w wyznaczonym terminie, na co odpowiedziałem, że tak. Dodatkowo, zapytałem się podczas rozmowy, czy mam być trochę wcześniej przed badaniem. Pani odpowiedziała mi, że będzie ok, jak przybędę na wyznaczoną godzinę. W dniu badania 05.01.2023 przybyłem do przychodni, przed wyznaczoną godziną badania. W rejestracji Pani wypisała mi stosowne dokumenty i udałem się pod gabinet. Ale w gabinecie lekarskim nikogo nie było. Kilka razy (3x) zgłaszałem w rejestracji, że lekarza nie ma w gabinecie. Po około 45 min. poszukiwania lekarza, podeszła do mnie jakaś pani z recepcji/pielęgniarka i oświadczyła, że lekarz pojawi się za ok. 15 minut. W sumie badanie odpuściłem sobie, bo uznałem, że nie ma pewności, że lekarz pojawi za 15 minut, skoro nie pofatygował się przez 45 minut, aby przekazać pacjentowi jakiejkolwiek informacji. Wcześniej miałem już robione badanie przez Pana Moskę i potwierdzam opinie innych pacjentów, badanie trwało bardzo krótko i w opisie badania znalazły się tylko te informacje, które przekazałem lekarzowi podczas wywiadu. Reasumując, nigdy już nie zarejestruję się na badanie do pana Moskwy, nie polecam badania u tego pana, tym bardziej, że w Zielonej Górze jest dużo gabinetów, gdzie można wykonać badanie i z szacunkiem dla pacjenta.

Witam! Odradzam Wszystkim tego lekarza.. Naciągacz i Nic więcej sam też moge zostać takim "lekarzem". 120zł za opinie którą miał już wydrukowaną.. Zmienił tylko dane a z wizyty nie zostało nic po za bezsensownym świstkiem z którego nic nie wynika... a wizyta trwała 2minuty... co to za lekarz? Odradzam!! Lepiej czekać do kogoś innego dłużej niż do tego capa!

Witam!

usg ną na NFZ bioderk dziecka wykonane po łebkach. wizyta łącznie z rozebranianiem dziecka trwala 2 min. Ortopeda prowadzący zakpil z wykonanego USG. nie polecam . może za kasę jest inny... jak ktoś ma takie podejście do pracy i krzywdzi w ten sposób ludzi to niech zmieni branżę. ja omijam !

Kilka razy korzystalam z usług dr Moskwy. Zawsze kompetentny, uprzejmy, wszystko rzeczowo wyjasnil. Szczerze polecam.

Lekarz konkretny, dokładny i uprzejmy. Dokładnie opisał zdjęcie usg. Duża kolejka do lekarza, na korytarzu kłótnie o numerki, ale polecam!!!

Nie prawidłowo opisał zdjęcie prześwietlenia klatki piersiowej dotyczy płuca. Łużyckie Centrum Medyczne - Żary Skutek tego syn wylądował w szpitalu w Torzymiu

Skutek tego syn wylądował w szpitalu w Torzymiu