Adam Murzicz

Bardzo profesjonalne, indywidualne i życzliwe podejście. Materiały wyłącznie najwyższej jakości. P. Murzicz wykonuje swoją pracę bardzo sumiennie, z dbałością o estetykę i wszelkie sugestie pacjenta. Szczerze mówi jakie są możliwości leczenie (bez naciągania na niepotrzebne zabiegi czy bezsensowne, nietrwałe rozwiązania). Ceny - jak na tę lokalizację - są optymalne, nie zgodzę się z opinią, że są wygórowane (w porównaniu z innymi placówkami prywatnymi w większych miastach - są wręcz bardzo korzystne). Jeżeli zależy komuś na najwyższej jakości i estetyce - szczerze polecam!

Gołym okiem widać, że chyba sam pisał te opinie. Ten stomatolog to wyzyskiwacz. Na książeczkę zęby zawsze źle robi, a jak mu się zapłaci to wcale nie lepiej. Jest naszym dentysta na nfz, a żeby dostać się z bólem to musi być cud! Nigdy nie ma czasu bo przyjmuje ludzi tylko prywatnie, ciekawe po co mu umowa z nfz. Jak ktoś lubi płacić kasę za plomby, które po kilku dniach wypadają to on jest od tego ekspertem.

Jasli moglabym wybierac, to na wizyty do Pana Adama wybieralabym sie codziennie. To najlepszy dentysta jaki mòglbyby istniec, a odwiedzam Jego gabinet od ladnych juz 18- tu lat, az trudno uwierzyc, ze to juz tyle czasu..Po koszmarach z dziecinstwa i sporych dawkach strachu na wizytach u niekompetentnych dentystòw, ktòrzy zajmowali sie bardziej wyrywaniem, anizeli leczeniem zebòw, a jesli juz, to w bardzo bolesny sposòb, wizyty u tego dentysty staly sie dla mnie czystym relaksem i przyjemnoscia. U Pana Adama nigdy nie przyjmuje srodka znieczulajacego, poniewaz uwazam to za calkowicie zbedne. Nie ma strachu, chyba bardziej delikatnego i kompetentnego czlowieka w leczeniu zebòw nie ma! Pòl zartem- pòl serio musze stwierdzic, ze gdybym nie trafila do Jego gabinetu, dzisiaj moglabym nie miec polowy z moich zebòw, poniewaz z natury nie sa zbyt mocne. Jako iz, poddalam sie trosce pana Doktora po dzis dzien moge sie cieszyc pieknym usmiechem i naprawde nie pamietam od lat, ale to lat i lat co oznacza bòl zeba! W tym zakresie musimy sobie jednak sami dopomòc- dzieki systematycznym kontrolom, bo nikt przeciez za nas tego nie zrobi..Zgadzam sie z wszystkimi pozytywnymi opiniami o Panu Adamie a ponadto uwazam, ze dobrze jest chwalic ludzi, ktòrzy na to zasluguja, jak w przypadku Pana Murzicza. Obecnie od kilku lat przebywam za granica kraju, ale jak tylko przyjezdzam do PL to pierwsza rzecz, ktòra wykonuje jest wizyta u stomatologa i z pewnoscia nie ma mowy, zebym udala sie do jakiegokolwiek innego gabinetu, niz do Pana Adama! Wszystkim serdecznie polecam, bo naprawde warto!

:)?.. ;) jestem bardzo zadowolona pacjetka

:)?.. ;) jestem bardzo zadowolona pacjetka

Spełnia oczekiwania, jest kompetentny, jest uprzejmy, poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu (ile może), tłumaczy chorobę i metodę leczenia, kompleksowo podchodzi do problemy zdrowotnego, wzbudza zaufanie, poleciłabym tego lekarza znajomemu - ZDECYDOWANIE! ;-)

To jest zdecydowanie najlepszy dentysta na pomorzu!! Kocha swoją pracę i zawsze sumiennie ją wypełnia. :)

To jest zdecydowanie najlepszy dentysta na pomorzu!!

Kocha swoją pracę i zawsze sumiennie ją wypełnia.

leczę się u tego stomatologa od ok 10lat, cały czas jest na bieżąco z nowościami tak w sprzęcie i wiedzy, moja opinia jest stała przez te lata.

od ok 10 lat mam zaufanie do tego stomatologa i leczę się u niego

od ok 10 lat mam zaufanie do tego stomatologa i leczę się u niego

Niespodziewanie trudna ekstrakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i zupełnie bezboleśnie. Bardzo dobre podejście do pacjenta, troska, uwaga, higiena, dbałość o bezpieczeństwo zabiegu, upewnienie się, że pacjent zrozumiał/zanotował/zaakceptował dalsze zalecenia konieczne dla szybkiego powrotu do zdrowia. Zaiste, do tego gabinetu warto i 100 km przejechać! Gorąco polecam każdemu!

to jest najlepszy stomatolog do którego chodziałam.. zawsze opentałmnie strach przed wizyta u dentysty a gdy i ide do dr Adama nie boje sie bo wiem ze najpierw porozmawia uspokoi i wszystko wytłumaczy.

to jest najlepszy stomatolog do którego chodziałam..