dr n. med. Adam Niezgoda

Neurolog

2,9
2,7
2,9

Bardzo dobry neurolog, bardzo miły i inteligentny człowiek. Negatywy to tu dają tylko anonimy chcące zdyskredytować dobrego specjalistę z super wiedzą i doświadczeniem.

konsultował mnie neurologicznie w ciąży, nie zlekceważył objawów, przeprowadził badania, dzięki którym została wykryta poważna choroba

Lekarz z ogromną wiedzą, pptrafi wszystko dobrze wyjaśnić, fakt, że trzeba wypytywać o szczegóły. Prowadził mnie w czasie problemów neurologicznych w ciąży, teraz syn jest pod stała jego kontrola. Jedyny lekarz, który nie bał się odpowiedzialności, za swoją decyzję o rezonansie w ciąży.

Lekarz bardzo miły, poświęcił mi dużo czasu i uwagi,mimo że moja wizyta była na NFZ.Ma dobre podejście do pacjenta.Profesjonalizm w każdym calu i bardzo duża wiedza lekarska.Jestem zadowolona z wizyty i polecam tego lekarza.

Bardzo profesjonalny i rzeczowy lekarz w każdym calu. Wyjaśnia i odpowiada na wszystkie zadane pytania. Wizyta owocna, ponieważ pacjent wychodzi z gabinetu poinformowany i wie co powinien dalej przedsięwziąć. Bardzo uznany w środowisku lekarskim a opisy badań które wykonuje pan doktor są uważane za wiarygodne i wyczerpujące. Polecam z całego serca.

Tylko dobry do kasowania kasy nic poza tym.Ale mam nadzieję że karma wróci do niego.Niewiem kto te tytuły mu dał .Jak człowiek i lekarz beznadziejny .

Masakra skasował kasę 250 zł i badania nie zrobił i w słowach nie przebierał w żadnym wypadku nie polecam

Godny pecenia lekarz, otwarty na pacjenta, bardzo mi pomógł, bardzo polecam ...........................

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Duża wiedza i bardzo miły człowiek. Jedyny minus to problem ze znalezienie siedziby doktora na Starym Żegrzu. Bardzo polecam.

Jestem bardzo zadowolony z wizyty.
Bardzo polecam.

Jestem zaskoczona tak dużą liczbą negatywnych komentarzy. Pan Doktor jest bardzo miłym i sympatycznym lekarzem, poświęca tyle czasu ile potrzeba. Ma bardzo dobry kontakt z dziećmi. Moja córeczka po wizycie powiedziała: "Ten Pan Doktor był bardzo sympatyczny"- córka ma 3,5 roku.