Podobnie negatywnego zachowania lekarza w życiu nie spotkałam . Ignorant , kierujący się swoimi humorami . Odmówił potrzebnej mi pomocy medycznej w trakcie bardzo silnych duszności przy przewlekłej chorobie .. Nadmieniam , że nie miałem uzgodnionego terminu na NFZ . To była wyjątkowa sytuacja .

W trakcie silnych duszności przy POCHP odmówił mi niezaplanowanej wizyty (NFZ )i pomocy medycznej. Wykazał się wyjątkową ignorancją , lekceważeniem . Byłam po długotrwałych emocjach i stresie z powodu śmierci i pochówku bliskiej osoby . Organizm mój tego nie wytrzymał . ODESŁAŁ MNIE PO POMOC DO KSIĘDZA ‼️‼️ TRAGIFARSA .

TRAGIFARSA .

Rzadko spotykany profesjonalizm. Konkretne wyjaśnienia, cierpliwość do pacjenta który czuje zaangażowanie lekarza i dzięki temu wie, że trafił w dobre ręce. Lekarz zleca wszystkie konieczne badania by ustalić przyczynę problemów i dobrać skuteczne leczenie. Takich lekarzy już niewielu zostało...

Dr Adam Pajor to lekarz z sercem, pomagający każdemu kto tej pomocy potrzebuje. Teraz takich lekarzy brak dlatego w Pana wydaniu lekarz to brzmi dumnie.

miałem zaszczyt leczyć moją córke u pana doktora ADAMA PAJORA to bardzo dobry lekarz fachowiec dzięki niemu dzisiaj moja córka jest zdrowa godny polecenia to lekarz ogromnego serca do pacjęta