dr n. med. Adam Pala

Ortopeda

Z NIEDOWŁADEM KOŃCZYN DOLNYCH, ZGŁOSIŁEM SIĘ DO PANA DOKTORA ADAMA PALA, KTÓRY W LUTYM 2016 ROKU WYKONAŁ OPERACJĘ MOJEGO KRĘGOSŁUPA LĘDŹWIOWEGO, NA ODCINKU - L2/L3, L3/L4, L4/L5. W ROK PO ZABIEGU, W CZASIE POBYTU W SANATORIUM, W MARCU 2017 ROKU JEŹDZIŁEM NA NARTACH. DZIĘKUJĘ CI ...

W ROK PO ZABIEGU, W CZASIE POBYTU W SANATORIUM, W MARCU 2017 ROKU JEŹDZIŁEM NA NARTACH. DZIĘKUJĘ CI PANIE DOKTORZE, JEŻDŻĘ BARDZO OSTROŻNIE, ALE JESTEM SZCZĘŚLIWY. SERDECZNIE POZDRAWIAM. KRZYSZTOF HANDZLIK

Witam jestem 5 dni po operacji kręgów szyjnych złamany miałem ząb obrotnika stabilizacje kręgów c1 c2 .Te operacje wykonał mi DR Adam Pala i jestem mu za to bardzo wdzięczny moge chodzic funkcjonować jest to lekarz naprawdę godny polecenia i kazdemu go polecę co do komplikacji i chorób kregosłupa.

Jestem po operacji 4 kręgów odcinka lędźwiowego u Pana dr. Pali, która odbyła się 4 miesiące temu. Dzięki niemu chodzę prosto i co najważniejsze w końcu nie odczuwam bólu. Podczas konsultacji Pan dr. wyjaśnił mi dokładnie na czym polega mój problem, pokazał ma modelu jak będzie przebiegał zabieg, rozwiał wszelkie wątpliwości - a wiedzcie że przy operacji kręgosłupa jest ich naprawdę dużo. Zachwalam go każdemu znajomemu - jestem żywym dowodem jego skuteczności, znam osoby, które postawił na nogi przede mną, jak również które poszły do niego z mojego polecenia, dlatego z czystym sumieniem mogę napisać, że warto - najlepszy ortopeda z jakim miałem styczność. Polecam

ok ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

A ja polecam doktorka :) mimo, iż jest troszkę przewrażliwiony w stosunku do pacjentów po "ciężkich" operacjach. Fachowiec - jak najbardziej. Dla wszystkich pacjentów wymagających więcej poświęconego im czasu polecam znaleźć sobie przyjaciela, nie lekarza ;) Pozdrawiam p. Adamie :)

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Piekary Śląskie"?

ulica Żeromskiego 22/1a
Bytom
Krakowskie Centrum Rehabilitacji

Kraków
Lekarsko-Dentystyczny NZOZ "DENMED"
KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO 64
Olkusz
Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskic
ulica Bytomska 62
Piekary Śląskie
Usługi Medyczne "Śródmieście" Sp. z o. o.
ulica Bytomska 8
Tarnowskie Góry