dr n. med. Adam Paluch

Profesjonalista w każdym calu. Prowadził moją pierwszą ciążę, teraz drugą. Jest bardzo cierpliwym lekarzem, odpowiada na wszelkie pytania, jest delikatny przy badaniu. Nie poszłabym do innego specjalisty.

Super lekarz polecam każdej kobiecie która nie może zajść w ciążę!

Super lekarz polecam każdej kobiecie która nie może zajść w ciążę!

Porostu świetny lekarz. Jego cechy to: profesjonalizm, empatia, troskliwość. Szczerze polecam:)

Bardzo polecam pana Adama Palucha:) Prowadził moją 1ciąże którą przez innego lekarza bym straciła:( i na pewno przy kolejnych będę chodziła do doktora Palucha(mojej siostrze 2razy uratował ciąże i określił płeć) w szpitalu był opiekuńczy,miły tak jak podczas wizyt.Również odebrał poród:) i po porodzie na obchodzie pytał jak się czujemy. Jak dla mnie doktor Paluch jest godny polecenia!

Jestem w 11 tygodniu ciąży byłam w szpitalu ponieważ krwawiłam doktor Paluch mnie badał i zrobił USG. bardzo mnie uspokoił bo wytłumaczył mi na czym polega mój problem i że nie zagraża ni dzidziusiowi już zapisałam sie na wizyte prywatną bo jestem bardzo zadowolona z jego podejścia do pacjenta naprawde polecam tego Lekarza ja i wiele moich koleżanek ;)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Cieszyn"?

Tomasz Rutkowski

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska