lekarz Adam Pawłowski

Neurolog

2,8
2,8

Nie polecam. Stwierdził, że uroiłam sobie ból. Ledwo chodziłam, a Pan doktor chciał mi przepisać "leki wyciszajace", bo to pewnie na tle nerwowym...

Nie uznaje epilepsi brak słów na tego lekarza. Moja siostra przychodząc na izbe przyjęć prawie nieprzytomna ,nieświadoma została jej podana tylko kroplówka i wypuścił ja do domu tłumacząc że jutro jest sobota. Zszedl do niej tylko mówiąc że juz pora do domu. nawet niepoświecił jej tradycyjnym światełkiem. Ale nie ma co lekarz napewno zostanie zaskarzony .

Znakomity lekarz , bardzo ludzkie podejście, kompetentny i wysokiej kultury. Świetnie ustawił leki mojej mamie, która cierpi na raka i ma PArkinsona. Polecam p. Adama

Jak najbardziej polecam tego specjalistę miły dobrze mnie zdiagnozował i wyleczył polecam jak najbardziej

Pan dr. jest bardzo cierpliwy niezmiernie uprzejmy,sympatyczny,taktowny bardzo troskliwie opiekuje się od kilkunastu miesięcy moją starszą mamą.Dziękuję panie doktorze.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Inowrocław"?

Kleeberga

Żeromskiego 10