lekarz Adam Pawłowski

Neurolog

2,7
2,7

Nie polecam, jeszcze tak nie miłego lekarza nie widziałam. Dostałam skierowanie pilne a ten "PAN' nawet nie spoglądając na skierowanie powiedział "Nikogo nie dopisuje. Do widzenia". Oby Pana tak kiedyś ktoś potraktował, i do tego żeby został "PAN" z takim bólem głowy. Będę omijać tego ''lekarza'' szerokim łukiem.

Nie polecam. Stwierdził, że uroiłam sobie ból. Ledwo chodziłam, a Pan doktor chciał mi przepisać "leki wyciszajace", bo to pewnie na tle nerwowym...

Nie uznaje epilepsi brak słów na tego lekarza. Moja siostra przychodząc na izbe przyjęć prawie nieprzytomna ,nieświadoma została jej podana tylko kroplówka i wypuścił ja do domu tłumacząc że jutro jest sobota. Zszedl do niej tylko mówiąc że juz pora do domu. nawet niepoświecił jej tradycyjnym światełkiem. Ale nie ma co lekarz napewno zostanie zaskarzony .

Znakomity lekarz , bardzo ludzkie podejście, kompetentny i wysokiej kultury. Świetnie ustawił leki mojej mamie, która cierpi na raka i ma PArkinsona. Polecam p. Adama

Jak najbardziej polecam tego specjalistę miły dobrze mnie zdiagnozował i wyleczył polecam jak najbardziej

Wciąż poszukujesz "Neurolog Inowrocław"?

Kleeberga
Inowrocław