dr hab. Adam Perek

2,6
2,9
2,7
2,6

Całkowicie odradzam potrafi powiedzieć do pacjentki że ten brzuch jest z kaszanki i chleba taka osoba w ogóle nie powinna być lekarzem wciska tylko antykoncepcje

Lekarz bardzo miły i kompetentny. Potrafi wszystko wytłumaczyć i walczyć o pacjenta. Nie przepisuje niepotrzebnych leków. Wizyty są tak często jak zachodzi potrzeba .

Lekarz, którego nie poleciłabym kobietom, które nie mogą zajść w ciążę. W drugiej ciąży( po wcześniejszym również poronieniu przy panu doktorze) zaczęłam plamić, pan doktor - zero pomocy, od razu kartka do szpitala( dodam, że była źle obliczona ciąża) i na tym się skończyła szybka wizyta.. Zero pomocy, zrozumienia. I dodam, że nagle zniknęła karta z moich prywatnych wizyt. Odradzam

Z własnego doświadczenia mogę potwierdzić, że wszystkie negatywne komentarze są prawdziwe. Krótko powiedziawszy ten pan bo lekarzem to napewno nie można go nazwać przepisuje tabletki antykoncepcyjne na wszystko. Pozatym stawia diagnozę poczym się z niej wycofuje. I już w końcu się nie wiem co jest prawdą a co nie. Nie szanuję również czasu pacjentek. Oczywiście godziny przyjęć są orientacyjne. Ale ten pan przyjmuje pacjentki o której mu się podoba. A przecież każdy ma swoje obowiązki, pracę i nagle nie będzie dostępny bo panu tak się podoba.

Moja mama skorzystała z usług tego doktora i wszystkim odradza wizytę. Lekarz nie kompetentny, jeżeli coś jest poważniejszego radzę udać się do specjalisty. Lekarz po wizycie powiedział, że widzi na macicy guzy i mięśniaki które należy usunąć i przepisał hormony które jak później się okazało przepisuje się jako środki antykoncepcyjne. Dopiero po wizycie u innego ginekologa okazało się, że na macicy nie ma żadnych guzów ani mięśniaków i dopiero po tej wizycie zaczęło się normalne leczenie, bez stresu który dotknął całą rodzinę. Dr. Adama mogę polecić tylko osobom które chcą się stresować i nie przesypiać nocy. Jeszcze raz, nie polecam.

Jestem tak strasznie rozczarowana tym lekarzem,ze nie polecam nikomu. Nie robi wszystkich podstawowych badań,zaniedbane je wręcz, przez ciaze miałam u niego robione 2x badania na NFZ co 3 miesiace. Nie było obciążenia glukoza i wiem, ze nie tylko U mnie, zero wymazow, brak podstawowych badan bo Pan doktor stwierdza, ze po co meczyc pacjentek np. glukoza skoro w rodzinie nie bylo danej choroby i w poprzednich ciazach tez nie bylo. Jeśli samej prywatnie się nie zrobi badań to nie ma poprostu skierowania od niego. U mnie wyszła cukrzyca ciazowa i niestety bylam hospitalizowana,w 34 tc przypadkiem to wyszlo.jestem na insulinie-dużej dawce i diecie a mogło obejść się bez tego. Człowiek bardzo uprzejmy ale jeżeli pacjentka idzie do ginekologa to powierza mu ciaze, swoje dziecko i ufa a tu niestety...brak słów.Mam tylko nadzieję ze moje dziecko będzie zdrowe.

Leczyłam się u tego lekarza rok. Twierdził że wystarczą monitoringi by zajść w ciążę. Nie zleca badań na nfz tylko prywatnie mimo płacenia składek. Mimo regularnych wizyt (kilka razy w miesiacu) nie wykrył u mnie ciężkiego stopnia endometriozy, niedrożnych jajowodów i rezerwy jajnikowej na wyczerpaniu (podstawowe badanie przy nieudanych próbach zajścia w ciążę)! Leczy w ciemno i w ciemno stawia diagnozę. Wiele do życzenia pozostawia niemiła i zaczepna Pani z rejestracji. Byłam świadkiem jak sama prowokowała kłótnie z pacjentem ( tylko dla wiadomości innych - nie podlega ocenie na tej stronie)

Uważam, że każdy lekarz będzie miał zarówno dobrą jak i złą opinię, bo ludziom nie dogodzi. Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie. Jeśli chodzi o doktora Perka to nie mam uwag. Fakt, że często chce zapisać tabletki antykoncepcyjne niemniej jednak nie trzeba się na to zgadzać. Najważniejsze jest to, że potrafi postawić dobrą diagnozę i co najważniejsze potrafi wyleczyć niepłodność. Bardzo wiele par ma dziecko po jego leczeniu. Ma wiedzę bardzo obszerną i specjalizuje się w coraz nowszych metodach jeżeli chodzi o ciążę. Ja jestem bardzo zadowolona z tego lekarza. Chodziłam do innych i mam porównanie.

Pierwszy raz byłam u tego lekarza. Byłam na NFZ i śmiało polecam. Bardzo uprzejmy, tłumaczy wszystko, czułam się bardzo swobodnie podczas badania.

Świetny lekarz :) Miły, dociekliwy, delikatny. Gdy pisał receptę zapytał czy lek w tej cenie może być, czy zapisać ma tańszy odpowiednik.