mgr Adam Piesik

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Trafiłam do p. Adama z neurologicznymi objawami dyskopatii. Po szczegółowej konsultacji (ustny wywiad oraz analiza dokumentacji) zaczęliśmy intensywną współpracę. Moja sztywna noga zaczynała powoli funkcjonować. Po każdym spotkaniu p. Adam "zadawał" do domu zestaw ćwiczeń do wykonania. Zapewniał, że samodzielne ćwiczenia oraz praca na spotkaniach doprowadzą do sukcesu. Tak właśnie się stało. P. Adam to Profesjonalista, skupiony na pacjencie, zainteresowany stanem zdrowia, Wspaniały Człowiek. Godny polecenia.

Chyba druid jakiś czy coś. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, fantastyczne podejście do pacjenta. Żeby cała służba zdrowia w ten sposób funkcjonowała.

Bardzo kompetentny i godny polecenia fizjoterapeuta. Pan Adam bardzo profesjonalnie podchodzi do każdego pacjenta i każdego urazu. Najważniejsze, że można na niego liczyć w każdej sytuacji. Chętnie pomaga nawet w nagłych przypadkach. Jest otwartym i bardzo miłym specjalistą. Gorąco polecam!

Do Pana Adama trafiłem z bólem kolan. Okazało się, że problemem były mięśnie ud, które niewystarczająco je stabilizowały. Po wykonaniu zaleconych ćwiczeń, szybko zapomniałem, co to ból. Gorąco polecam Pana Adama - profesjonalista w każdym calu.

Problem z Achillesem był i się zmył :) NFZ-owska rehabilitacja nic nie pomogła. Przez kilka ładnych miesięcy również samo nie przeszło. Dopiero po przyjściu do p. Adama udało się wyeliminować dyskomfort z tym ścięgnem, yea!

Wciąż poszukujesz "Fizjoterapeuta Bydgoszcz"?

Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA ul.Markwarta 4-6
85-015 Bydgoszcz