Trafiłam do p. Adama z neurologicznymi objawami dyskopatii. Po szczegółowej konsultacji (ustny wywiad oraz analiza dokumentacji) zaczęliśmy intensywną współpracę. Moja sztywna noga zaczynała powoli funkcjonować. Po każdym spotkaniu p. Adam "zadawał" do domu zestaw ćwiczeń do wykonania. Zapewniał, że samodzielne ćwiczenia oraz praca na spotkaniach doprowadzą do sukcesu. Tak właśnie się stało. P. Adam to Profesjonalista, skupiony na pacjencie, zainteresowany stanem zdrowia, Wspaniały Człowiek. Godny polecenia.

Chyba druid jakiś czy coś. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, fantastyczne podejście do pacjenta. Żeby cała służba zdrowia w ten sposób funkcjonowała.

Bardzo kompetentny i godny polecenia fizjoterapeuta. Pan Adam bardzo profesjonalnie podchodzi do każdego pacjenta i każdego urazu. Najważniejsze, że można na niego liczyć w każdej sytuacji. Chętnie pomaga nawet w nagłych przypadkach. Jest otwartym i bardzo miłym specjalistą. Gorąco polecam!

Do Pana Adama trafiłem z bólem kolan. Okazało się, że problemem były mięśnie ud, które niewystarczająco je stabilizowały. Po wykonaniu zaleconych ćwiczeń, szybko zapomniałem, co to ból. Gorąco polecam Pana Adama - profesjonalista w każdym calu.

Problem z Achillesem był i się zmył :) NFZ-owska rehabilitacja nic nie pomogła. Przez kilka ładnych miesięcy również samo nie przeszło. Dopiero po przyjściu do p. Adama udało się wyeliminować dyskomfort z tym ścięgnem, yea!

Trafiłam do Pana Adama ze skręconą kostką. Potem były inne problemy. Za każdym razem jego pomoc okazała się skuteczna, a ja mogłam wrócić do biegania. Jest życzliwy, cierpliwy, profesjonalista w każdym calu. Polecam zdecydowanie!

Pan Adam jest to człowik o ogromnym zaangażowaniu, pasji oraz wielkiej wiedzy. Bardzo polecam i uważam że zasługuje na ocenę 10. Potrafi w bardzo szybki sposób zdjagnozować co nam dolega, następne opisać wizualnie tak abyśmy dokładnie poznali przyczynę, usunąć problem i w mgnieniu oka czujemy się rewelacyjnie i możemy wrócić do normalnego życia, bądź treningów( w zależności od naszych potrzeb). Ja skorzystałem z pomocy Pana Adama i nigdy nie skorzystam z usług innych fizjoterapeutów (nie dlatego że są źli, lecz dlatego że jest to profesjonalista z czołówki Polski).

Bardzo dobry fizjoterapeuta. Gram w piłkę i zawsze gdy mam jakąś kontuzję Adam pomaga. Kieruje do niego wszystkich znajomych uprawiających sport nawet na najwyższym poziomie, ponieważ wiem, że posiada odpowiednie umiejętności.

Pan Adam to profesjonalista pod każdym względem. Po 3 latach od naderwania więzadeł kolanowych, co wiązało się z ograniczeniem prawie do zera wykonywania jakichkolwiek czynności związanych ze sportem, wybrałem się do Pana Adama. Zostałem zbadany (nie miałem, żadnego zdjęcia USG - zagubiło się przez okres tych 3 nieszczęsnych lat) i usłyszałem z ust Pana Adama "jeszcze będzie Pan grał w piłkę". Zostałem poinstruowany jakie ćwiczenia mam wykonywać na siłowni. Stosowałem się do zaleceń i po 2 miesiącach grałem w piłkę :) Polecam Pana Adama!!!

Najlepszy fizjoterapeuta w Bydgoszczy! Szybko postawił diagnozę, wszystko dokładnie wytłumaczył i zalecił ćwiczenia, które pomogły na mój ból kolana. Wszystko w bardzo sympatycznej atmosferze. Polecam!

Najlepszy fizjoterapeuta w Bydgoszczy!
Polecam!