Adam Popko

Protetyk

Dokładnie jak ktoś wyżej napisał, sam zauważyłem używanie tych samych narzędzi, prędkość światła z jaką biega żeby tylko kasę ściągnąć. Podziurawił mi jak się okazało zęby zdrowe, założył plomby które nie wytrzymały miesiąca. Teraz zapaliłem blisko 10 tys za profesjonalizm A. Popko

Zacznę od tego, że nie mam zwyczaju pisać negatywnych opinii, bo nie ma ludzi idealnych ani bezblednych. Jednak to co mnie spotkało po wizycie u pana popko zasługuje na coś wiecej niż słowny lincz w internecie. A więc. .. nigdy, przenigdy nie kupujcie grouponów na jakiekolwiek usługi u tego człowieka. Moja historia jest podobna jak poprzednie. Rok temu kupilam ów gruopon na wymianę 2 amalgamatów, w gabinecie człowiek ten (nie użyje słowa stomatolog) powiedział że w tej cenie zrobi mi tylko jeden ząb, gdyż wwypełnienia amalgatowe mam bardzo duże. Zabieg ...

nigdy, przenigdy nie kupujcie grouponów na jakiekolwiek usługi u tego człowieka. Moja historia jest podobna jak poprzednie. Rok temu kupilam ów gruopon na wymianę 2 amalgamatów, w gabinecie człowiek ten (nie użyje słowa stomatolog) powiedział że w tej cenie zrobi mi tylko jeden ząb, gdyż wwypełnienia amalgatowe mam bardzo duże. Zabieg trwał ok 30 min. W trakcie opowiadał różne historyjki, zachwalalał moje piękne zadbane uzębienie. Wzbudził moje zaufanie. Po miesiącu ułamał mi się fragment "leczonego" przez tego pana zęba. Po kilku miesiącach wyruszyła się również i plomba. Na wizycie u prawdziwego stomatologa, dowiedziałam się i zobaczyłam na własne oczy że ząb miał mega ilość próchnicy pod plombą i nie do końca został wyczyszczony z amalgamatu. Ząb obumarł, ratowanie go przed usunięciem kosztuje mnie teraz 350 zl + 600 zł kanałowe.
Brak słów na takiego konowała. Dopiero teraz rozpytalam znajomych opana popko, i podobno jest slynny ze swoich chałtur od kilku lat, gdy jeszcze przyjmował na Malmeda.

2.Adam Popko to po pierwsze doświadczony dentysta, który w tym zawodzie pracuje już parę ładnych lat, ale widac, ze interesują go nowinki w leczeniu, nowe metody itp. Poza drugie to bardzo sympatyczny człowiek i wizyta u niego jest zupełnie bezstresowa. Precyzyjny, spokojny, najlepszy dentysta, na jakiego trafiłem.

Również polecam. Leczenie kanałowe u mnie przebiegło bezboleśnie i w bezstresowej atmosferze. Niejednokrotnie byłem też z synkiem, doktor ma dużo cierpliwości, dobre podejście, zawsze wesoły. Polecam tez zajrzeć na stronę: http://www.popkoadam.pl/ ma tam podany cały zakres działań i namiary

Byłam u pana doktora z moją siedmioletnią córką. Majka jak tylko widzi fotel dentystyczny to dostaje histerii, a tu o dziwo obyło się bez płaczu. Pan doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci. Wszystko jej wytłumaczył był bardzo miły, a na koniec dał jej dyplom. Leczy bezboleśnie, mała nawet się nie skrzywiła. Nie wiem jak to możliwe, ale jestem pod takim wrażeniem, że aż postanowiłam dać temu upust i napisać tę opinię.

Według mnie pan doktor to bardzo dobry specjalista. Leczył mi zęby kanałowo i jak na razie wszystko w jak najlepszym porządku. Strasznie się bałam, ale nie taki diabeł straszny... Do pana doktora przychodzę także z dziećmi i jak na razie nie mogę złego słowa powiedzieć, ma do nich dużo cierpliwości, a wizyty są bezbolesne.

Bardzo estetyczny gabinet. Bardzo przyjemny Pan, ale po stwierdzeniu że w moich ustach nie wszystko jest tak do końca ok jak zapewnia postanowiłem wypróbować wizytę u innego dentysty. Z przykrością muszę stwierdzić że to co robi mało ma wspólnego z rzetelną stomatologią. Robi szybko. Wizyty są bardzo przyjemne ale radzę wszystkim którzy u niego byli zweryfikować jego prace u innych dentystów. W moim przypadku plomby okazały się albo nieszczelne albo po kilku miesiącach wypadaly. Pod nieszczelnymi rozwijały się bakterie i prochnica. Wiadomo jak to wyglada. Ząb zaleczony kanałowo nie został prawidłowo zrobiony co widać na zdjęciu rtg. Moj nowy dentysta wział zdjęcie które mi kazał zrobić i dokładnie mi wytłumaczył co widnieje na zdjęciu gdzie jest ząb gdzie jest kanał gdzie jest wypełnienie kanału. pokazał mi jak jest zrobione i pokazał jak powinno byc. Ząb poprostu gnije od środka. Nigdy więcej nie skorzystam z usług tego pana. zawiódł mnie na całej linii a sprawiał inne wrażenie. Zaznaczę że jestem jeszcze młoda i za takie pieniadze wymaga się jednak solidnej pracy a nie takiego robienia byle jak. Nie polecam. rękawiczek uzywa. paragony wystawia wszystko pieknie ładnie ale ani nie prowadzi dokumentacji pacjenta ani nie dezynfekuje narzędzi ani ślinociągu nie myje. Fu. I nigdy nie wie co robił. Jest wielu bardzo dobrych lekarzy w białymstoku. i o wiele tanszych. przedewszystkim sumiennych. a on dba tylko o własną kieszeń a nie o moje zęby.

pan Popko używa wielokrotnie tych samych narzędzi po pacjentach (łącznie ze śliniakiem, kubeczkiem i przyborami stomatologicznymi), i chociaż na pierwszy rzut oka gabinet spełnia wrażenie porządnego lekarz nie stosuje podstawowych zasad higieny, jak np rękawiczki. Zanim jednak zwróciłam na to uwagę dałam zaleczyć sobie 3 ubytki, z czego z każdego zęba plomby mi wypadały w czasie od 3 dni do 3 tygodni... Z jednym zębem chodziłam nawet 6 razy zanim wreszcie sam stwierdził, że nie potrafi zalożyć dobrze plomby. Generalnie nie polecam, chyba, że ktoś chce zarazić się złótaczką albo inną chorobą krwi...