lekarz Adam Roguś

Ortopeda

Wspaniały lekarz. Jego podejście do pacjenta super. Jest bardzo uprzejmy, kompetentny zna się na tym co robi. Dziękuję Panie doktorze...:)

Zdecydowanie najlepszy ortopeda w Radomiu. Przekonałem się o tym po wizycie dzień wcześniej u pseudo ortopedy. Dr Roguś dokładnie zbadał moją kontuzję, cierpliwie zapoznał mnie ze sposobem leczenia i przepisał leki. Nie czułem się intruzem w gabinecie lekarskim. Serdecznie wszystkim polecam tego lekarza.

wspaniały człowiek i lekarz z ogromnym sercem , zawsze znajdzie czas dla pacjenta ,miły , kompetentny , jestem w pełni zadowolona z zabiegu , który wykonał. Polecam serdecznie :)

Naprawde lekarz z powołania. Przejmuje się pacjentami, a nie jak inni odwalaja robote. Pomogl mi i to bardzo. Lekarz godny polecenia.

kawał chama i prostaka... nie rozpoznał zerwanych wiązadeł, mimo bólu przez pare lat i ciągłego uciekania kolana nie pokierował na rezonans. kazał mi skakać w przysiadzie po podłodze... co jeszcze bardziej obciaza kolana i do tego bez wiązadła i z rozerwaną łąkotką boczną. nie polecam!

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Radom"?

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Radom,ul.Aleksandrowicza 5