dr n. med. Adam Rojek

Dr Adam Rojek przyjmuje tylko i wyłącznie prywatnie pod adresem Franciszkańska 91. Potulna zamknięta. https://optimed.com.pl/zawartosc/13-specjalisci

Super lekarz i Człowiek , zarówno w sprawach nagłych jak i doborze okularów , nie patrzy na zegarek i kasę. Gorąco polecam

Super lekarz i Człowiek , zarówno w sprawach nagłych jak i doborze okularów ,
nie patrzy na zegarek i kasę. Gorąco polecam

Pan Doktor to lekarz wyjątkowy. Jest bardzo przejęty swoimi pacjentami, traktuje ich podmiotowo, a w sytuacjach nagłych przyjmuje bez wcześniejszego umawiania. Nie jest nastawiony na zysk tylko na misję - ideę pomagania ludziom. Nawet choroba oczu może nauczyć człowieka wiele...

Nawet choroba oczu może nauczyć człowieka wiele...

Doktor Adam Rojek to osoba o niezwyklym podejsciu do pacjenta. ZAWSZE! To firma ktora nie potrzebuje reklamy. POLECAM!!!

naprawde godny polecenia. okulary dobiera super.

naprawde godny polecenia. okulary dobiera super.

Znakomity okulista. Poleciła mi go moja przyjaciółka i teraz jadę przed pół Łodzi do pana Rojka, ponieważ naprawdę warto. Znakomity fachowiec, poświęca pacjentowi wiele uwagi. Rozsądna cena, jak na lekarza prywatnego! POLECAM ZDECYDOWANIE.

Wspaniały człowiek. Mily, otwarty, wesoły i oddany swojej pracy. Lekarz z powołania. Polecam każdemu takiego specjalistę:)

ZA wizyte prywatną chciał 500zł w końcu wybrałem publiczną

ZA wizyte prywatną chciał 500zł w końcu wybrałem publiczną

Dr. Adam Rojek jest bardzo dobrym specjalistą, najlepszym jakiego znam! Wszystko świetnie tłumaczy... Mam dość dużą wadę wzroku, więc też dużo pomiarów przeprowadzał na moich oczach... Bardzo uprzejmy i miły człowiek. Zlecił mi okulary, ale jestem umówiona z nim na kolejne spotkanie pod względem nauki zakładania, zdejmowania i użytkowania soczewek... Lekarz na ocenę najlepszą jaka może być! Polecam, warto korzystać z jego usług medycznych :D

SUPER FACHOWIEC!!! Lekarz godny polecenia dla wszystkich. Budzi zaufanie, jest kompetentny, uprzejmy i trafnie stawia diagnozę.