dr n. med. Adam Rozewicz

Internista, Lekarz rodzinny

Nie polecam lekarza i przychodni lepiej potraktowano mnie w przychodni obok gburowaty i nie miły dla pacjentów

Wiedza med. ogromna, do tego umiejętność jej wykorzystania i kochanie swojego zawodu. To czyni z Tego Wspaniałego Człowieka lekarza super , którego w razie potrzeby polecam. Ryszard

Trafiłam przez przypadek do najlepszego lekarza rodzinnego jakiego znam. Można pisać o tym lekarzu tylko w samych superlatywach a i tak to za mało. Ogromna wiedza, profesjonalizm, podejście do każdego pacjenta, empatia i tak można pisać w nieskończoność. Cudowny człowiek. Bardzo polecam.

super fachowiec pełny profesjonalizm i podejście do chorego bardzo wysoka kultura osobista lekarz godny polecenia oby więcej takich lekarzy .

Nic dodać nic ująć. Lekarz na którym zawsze można polegać! Polecam z całego serca. Wyjątkowo empatyczny jak na sektor ochrony zdrowia :)

Wciąż poszukujesz "Internista Ruda Śląska"?

SPZOZ Lipa 3
Lipa 3
41-703 Ruda Śląska
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Dąbrówka"
Przyjaźni 53a

Katowice
PORADNIA ALERGOLOGICZNA
ul . Marii Curie - Skłodowskiej
41-800 Zabrze
DILMED S.C. PRYWATNY GABINET LEKARSKI DR . BARBARA RYMARCZYK - Specjalista alergolog
Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Lekarska" S. C.
ulica Wawelska 7
41-700 Ruda Śląska
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 5 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Ceglana 35
40-952 Katowice