lekarz Adam Rzechonek

Fantastyczny specjalista , złote ręce , zabiegi wykonywane z należytą starannością i dokładnością, podejmuje właściwe decyzje, czyta w myślach, właściwie przewiduje przyszłość, dobrym żartem rozładowuje napiętą atmosferę, światowy lekarz , nie boi się wyzwań i przeprowadzania trudnych zabiegów, daje nadzieję. Panie doktorze dziękujemy! Jarosław Mazur z rodziną

Pierwszy raz byłam u pana doktora. Pełne zaangażowanie, doskonale wyjaśnia problem i etapy leczenia. Wizytę oceniam pozytywnie. Polecam.

Bardzo dobry lekarz,dzięki niemu żyje, szkoda że ciągle zaganiany, nie zdążyłem się się z nim pożegnać. Wraz z żoną życzymy mu wszystkiego dobrego. Leśnik z Opolskiego

Konkretny, mądry, inteligentny! Tłumaczy objawy i skutki choroby. szanuje pacjenta i odpowiada na pytania, polecam !!!

Pan Adam Rzechonek to lekarz specjalista najwyższej klasy, fachowy, rzetelny, konkretny. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Szczerze polecam !!!

Lekarz z empatią. Szalenie konkretny. Zna się na rzeczy i dokładnie tłumaczy. Uważam, że lepiej nie mogłem trafić. Z czystym sumieniem polecam!

Pełen profesjonalizm. Lekarz bardzo dokładnie wyjaśnił mi co i jak oraz omówił jak on widzi leczenie . Na pewno będę polecać tego lekarza.

Bardzo pozytywne, profesjonalne podejście do pacjenta, kompetencja i olbrzymia wiedza, Polecam serdecznie i myślę, że moje problemy zdrowotne dzięki Panu Adamowi Rzechonkowi znikną.

Pan Adam Rzechonek.....niesamowicie uprzejmy,delikatny i kompetentny człowiek. Profesjonalne podejście do pacjenta! Pomocny, punktualny i miły z dużą wiedzą. GORĄCO POLECAM!!

Pełen profesjonalizm wysoka kultura osobista pana doktora oraz kompletna wiedza merytoryczna . Z całą pewnością mogę każdemu polecić wizytę u Doktora A. Rzechonka.