lekarz Adam Rzechonek

Chirurg ogólny

Pełen profesjonalizm wysoka kultura osobista pana doktora oraz kompletna wiedza merytoryczna . Z całą pewnością mogę każdemu polecić wizytę u Doktora A. Rzechonka.

to jest b. dobry chirurg i dobry człowiek ... zawsze pogodny, radosny, lubi ludzi , osobiście byłam przez niego operowana, dziękuje

Uważam, że pan doktor jest wybitnym specjalistą i fachowcem w swojej dziedzinie. Niezwykle uprzejmy i zawsze służy dobrą radą. Bardzo polecam.

Doktor Adam Rzechonek to wspaniały lekarz i człowiek. Nie spotkałam jeszcze równie dobrego Chirurga. Ma ludzkie podejście do pacjentów. Szczerze polecam!

Witam serdecznie i od razu pozdrawiam pana doktora Adama Rzechonka. To prawdziwy profesjonalista z coraz rzadziej obecnie spotykanym podejściem do pacjenta. Dzięki niemu żyje i funkcjonuje obecnie normalnie. Doktor przyjmuje na Hirszfelda 16-17 w Medixie. Pozdrawiam Pana serdecznie - Sebastian M.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Wrocław"?

al. Wiązowa 7

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

Marcin Wiatroszak

Chirurg plastyczny
Oddział Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej OSK (Okręgowy Szpital Kolejowy)
Wisniowa 36
Wrocław