lekarz Adam Siekierzyński

1,9
1,7
1,7

SZKODA TYLKO CHODZIC DO TAKIEGO NIBY LEKARZA NIC NIE WIE CO PRZEPISAC ZWŁASZCZA CHOREMU NA RAKA

Znam doktora i jego rodzinę i ztego co wiem to jego syn nie pracuje w firmie farmaceutycznej, owszem dawno temu pracował i to w firmie polskiej , gdzie jego leki były najtańsze na rynku, i ponadto były to leki psychiatryczne. Słuchając takiej płytkiej wypowiedzi niedowartościowanego anonima domyślam się że takie leki stosuje i niestety chyba rzeczywiście były za tanie bo nie pomogły. Najpierw należy mieć sprawdzone informacje a potem można wylewać swoje żale na forum tak na przyszłość!

Przepisuje ciągle drogie leki tej firmy,bo synek jest przedstawicielem handlowym tej firmy farmaceutycznej. Konował. Z psem bym do niego nie poszedł. Stawia złe diagnozy, złe leki.

Z psem bym do niego nie poszedł. Stawia złe diagnozy, złe leki.

Bardzo dobry lekarz dzięki jego zangażowaniu żyje. Zawsze będę mu wdzięczny

Bardzo dobry lekarz dzięki jego zangażowaniu żyje. Zawsze będę mu wdzięczny

Myślę, że nawet na weterynarza by się nie nadawał. Cham i pajac jakich mało, świnia, która żeruje na naszym zdrowiu. Mam nadzieję że już wkrótce "ktoś" pozazdrości mu tego nowego CLS, i podda go lekkiemu faceliftingowi.

Zdecydowanie nie polecam! Aroganckie podejście, mało uprzejmy, gburowaty. A co najważniejsze, źle dobrany antybiotyk.

Cham, nie interesuje sie w ogole zdrowiem pacjenta, olewator i brak jakichkolwiek kompetencji. Nie polecam, ostrzegam przed takim czlowiekiem, nie zasluguje na miano lekarza. NIE POLECAM

bez komentarza , niech mileczenie wyrazi moja opinie ,nie polecam

bez komentarza , niech mileczenie wyrazi moja opinie ,nie polecam

Nie polecam nikomu tego PANA , jeżeli ktoś z Państwa bedzie miał zamiar sie do niego udać to niech lepiej przemysli kwestie odpowiedzialnosci za swoje zdrowie , ponieważ jest to osoba mało kompetentna, wypisuje lekarstwa które siebie wzajemnie wykluczaja to akurat była opinia farmacełtów , z którą bezposrednio sie spotkałem jak kupówałem lekarstwa w aptece , mało tego facet wypisuje same drogie lekarstwa , nie zwarzajac na prośby aby wpisać recepte z tanimi lekarstwami , pomijam jego podejscie do pacjenta ,beznadziejne strasznie nieuprzejmy , potrafi ludzi obrażć , tak wiec zastanówcie sie czy warto do takiego człowieka sie udać czy zdrowie weasze psychiczne i fizyczne jest tego warte

wyrafinowany,arogancki,bezczelny,monotematyczny,przepisuje te same i najdrozsze leki.teraz to mi bedą musieli zapłacic zebym do niego poszedł.