lek. dent. Adam Siewniaklek. dent. Adam Siewniak - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lek. dent. Adam Siewniak

Stomatolog, Implantolog

Serdecznie polecam, przeprowadziłam u doktora z sukcesem ponowne leczenia kanałowe (reendo), gdzie większość stomatologów uważała że ząb jest do usunięcia. Dodatkowo doktor wymienił mi starą popękaną plombę na wypełnienie - onlay, bardzo dobra protetyka. Oprócz tego wyleczyłam kilka innych zębów, wszystko bezboleśnie i w miłej atmosferze, w mojej opinii profesjonalista.

Jestem zachwycona. Skierował mnie do doktora Siewniaka mój stomatolog na leczenie kanałowe. Wszystko przebiegło w miłej atmosferze i bez bólu. Jak zrobiłam zdjęcie po leczeniu to mój dotychczasowy stomatolog powiedział, że rzadko widzi się tak dobrze przeleczonego kanałowo zęba. Na pewno wróce do doktora Siewniaka jak będe miała zęba do leczenia kanałowego. Polecam.

Dr Siewniak to solidny lekarz chętny pomóc pacjentowi mimo późnej pory z uśmiechem na twarzy. Doktor zajął się moimi zebami i powoli czuje, ze zaczynają wyglądać coraz lepiej.

Jestem zadowolona. Usuwalam zęba i było ok. Nic nie bolało. Leczylam jeszcze kanałowo dwa tylne zęby i robiłam koronę. Dziękuję doktorowi za ich uratowanie.

Jestem zadowolona z usług. Trafiłam przez przypadek z bólem u dziecka. Teraz chodzimy całą rodziną. Pozdrawiam.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Jaworzno"?

Poradnia Stomatologiczna "Michlewicz" NZOZ Michlewicz Marcin
Przechodnia 5