dr n. med. Adam Stępień

Neurolog

2,6
2,5
2,4

Pełny szacunek dla Pana Profesora, Jego wiedzy, doświadczenia. Dziękuję za pomoc mojemu tacie. Pan profesor postawił mojego tatę na nogi. To wspaniały człowiek. Dziękuję również dr Mejerowi za leczenie mojego taty, fachowość i życzliwość. Mi oraz mojej mamie brak słów. To cud, czego dokonali.

Bardzo profesjonalny lekarz.Pomocny,konkretny,sympatyczny.Polecam Pana profesora.Rzetelnie wszystko tlumaczy.Pomógł mi dostać się do szpitala ,gdzie inni rozkladali ręce i zaslaniali się dlugimi terminami.

U mojego znajomego wykrył stłuczenie mózgu pomimo tego, że ani obraz kliniczny ani badanie rezonansem nie wykryły żadnych objawów tego poważnego schorzenia. Znajomy miał zwykły wstrząs mózgu ale potrzebował papierów do renty inwalidzkiej. W tej sprawie profesor okazał się bardzo skuteczny. Polecam.

Leżałam na oddziale neurochirurgii w WIM przy Szaserów w Warszawie. Prof Stępień jest ordynatorem tego oddziału. Na oddział trafiłam po 6 miesiącach choroby z zaawansowaną dyskopatią. Miałam problemy z samodzielnym poruszaniem się. Prof Stępień podczas pierwszego obchodu wypisał mnie do domu, motywując to tym, że trzeba by zrobić mi rezonans magnetyczny, a to jest bardzo drogie badanie. Byłam w tak złym stanie, że nie mogłam położyć się na plecach w urządzeniu do rezonansu, mimo to polecił mi bym poczekała jeszcze parę tygodni i jeśli nadal będę się tak źle czuć (brałam trzy kroplówki z tramalu i ketonalu dziennie + inne leki), wykonała rezonans prywatnie i wróciła do szpitala. Dwa dni po wypisaniu z neurologii trafiłam na oddział neurochirurgii, gdzie natychmiast skierowano mnie na operację. Na szczęście neurochirurdzy ze szpitala WIM są cudownymi lekarzami i doskonałymi specjalistami.

pełen profesjonalizm, najwyższej jakości specjalista, wiedza nie mająca sobie równych. jasno i wyczerpująco potrafi wyjaśnić diagnozę i sposób leczenia. godny polecenia.

pomyłka otacza się pięknymi i bardzo sympatycznymi lekarkami początkującymi na saszerów w mojej opini niezależnej możliwe że nie jest tak drżenie rąk a potem mrowienie i bóle głowy ostre w jego klinice wszystko ok. na wołoskiej okazuje się lekki udar nie polecam tego prof. pracującego 2 razy w tygodniu do 12

na oddziale tego pana burdel total - nikt za nic nie odpowiada, a pan ten nie wie nic! BOMBA! diagnoza: tetniak workowaty tetnicy szyjnej, wnwnetrznej! no! operacja neuro itd prywtnie tc i mra - tc - brak tetniaka! tc - brak tetniaka! tc - brak tetniaka! 1.mra - brak tetniaka! 2.mra - brak tetniaka! 3.mra - brak tetniaka! NO! immunolog - uklad immunologiczny uposledzony znacznie, ukladowa kandydoza; laryngolog: nowotwor slinianki; GDZIE JEST MOJ tetniak? panie stepien gdzie on? co na oddziale pana robi dr jacek?!?! HORROR.....

Witam, jestem zaskoczony tak niskimi opiniami dot. tego lekarza. Ja trafiłem do niego przez przypadek w szpitalu na Szaserów (udar). Wszystko bardzo szczegółowo zostało mi wytłumaczone, co jak i dlaczego się stało oraz jak z tym dalej żyć. Pan Profesor wielokrotnie podczas pobytu w szpitalu poswięcił mi czas .Z wizyt prywatnych nie korzystałem. Nie były one nawet nmi sugerowane. Z całym sercem polecam tego lekarza który naprawde jest fachowcem w swojej dziedzinie i zna sie na rzeczy.

Omijać szerokim łukiem - dla tego osobnika liczy się tylko kasa

Omijać szerokim łukiem - dla tego osobnika liczy się tylko kasa

Totalnie antypatyczny człowiek. Nie polecam. Zupełnie niekompetentny jak na swoje stanowisko... Odradzam...