lekarz Adam Stryjewski

Internista, Lekarz rodzinny

1,5

Jeśli Pan Stryjewski przyjmowałby prywatnie to zapewne nikt nie korzystałby z jego usług. Wg mnie jest to osoba niekompetentna, byłam u tego pana na pogotowiu z synem (gorączka 40 stopni, dziecko uskarżało się na ból ucha) - opinia lekarza nic mu nie jest, przepisał leki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe i heja! Uparłam się na konsultację laryngologa - to z wielką pretensją łaskawy pan internista wpisał ze konsultacja na żądanie matki! I całe szczęście że nieraz jest się takim upartym - laryngolog stwierdził zapalenie ucha, bez antybiotyku ani rusz!!! NIC DODAĆ NIC UJĄĆ !!! ZALECAM OMIJAĆ TEGO PANA!!!! BO POMOCY I TAK OD NIEGO NIE UZYSKACIE!

Tragedia. Nie uprzejmy lekarz. Burknal kilka razy ze do niego przychodzi. Nie polecam..... jesli cos panu nie odpowiada to po co pan jest lekarzem!