lek. dent. Adam Szostakowski

Chirurg stomatolog

Godny polecenia. Na jednej wizycie usunął mi 2 ósemki u góry bezboleśnie w parę minut. Na kolejnej miałam ekstrakcja dolnej ósemki tez bezboleśnie.. I z pewnością na ekstrakcje 4 ósemki tez się tam wybiorę

Usunięcie krzywej ósemki zupełne bezbolesne. Bardzo miły człowiek, perfekcyjnie tłumaczy o co chodzi. Jest bardzo spokojny co pozytywnie działa na bojących się dentystów. Polecam wszystkim.

Nie wiem czy tego Pana można nazwać lekarzem po tym co ostatnio spotkało mojego męża... Z ogromnym bólem poszedł do Pana Szostakowskiego i prosił o pomoc jednak lekarz stwierdził, że nic na to nie poradzi ponieważ nie ma czasu... Mąż po czterech ketanolach poszedł ponownie o 19 BŁAGAĆ o to żeby jemu w jakiś sposób pomógł i zrobił zabieg prywatnie jednak Pan Szostakowski nawet nie patrząc na męża tylko w monitor komputera stwierdził "co ja Panu na to poradzę, teraz to ja już sprzęt umyłem..." Mimo tego, że mąż dalej prosił i mówił, że przecież nikt jemu w Człuchowie i Chojnicach nie pomoże Pan Sz. powiedział, że wie ale nic jemu na to nie poradzi. Dopiero następnego dnia męża przyjął Pan Oczachowski i tak jak mógł na ten czas chociaż doraźnie pomógł. Każdy lekarz z powołaniem powinien pomóc cierpiącemu pacjentowi. Moja opinia o tym Panu zmieniła się całkowicie.

Fachowiec w swoim zawodzie.Nigdy wczesniej nie spotkalam tak dobrego dentyste.Wyrwal mi zeba,nic nie poczulam a przy tym bardzo mily.Polecam z calego serca.Nikt nie chcial mnie przyjac z bolacym zebem a On zrobil to bezbolesnie.

Mam już ponad pół wieku, byłam już u wielu dentystów, ale on to przekracza zaplanowaną tu skalę. Z całego serca polecam, super i wszystko co najlepsze. Dziękuję Panie Doktorze :)

Doktor Szostakowski to znakomity chirurg stomatolog,w punktacji nie okresliłem czy Dr tłumaczy chorobę i metodę leczenia,gdyż miałem usunięty wykrzywiony korzeń zęba, trzech innych dentystów probowało usunąć korzeń jednak bezskutecznie! Dopiero dziś Dr. Adam Szostakowski usunął zupełnie bezboleśnie zęba!! Gorąco polecam:-)

Polecam dr Szostakowskiego szczególnie w chirurgicznym wyrywaniu zębów mądrości!Bardzo miły człowiek.naprawdę bardzo dużo mu zawdzięczam

Wspaniały człowiek i lekarz.Wzbudza zaufanie.Rozładowuje stress.Wizyta była samą przyjemnością mimo,iz bardzo się bałam ponioewaz miałam reskecję zęba. Gorąco polecam!!!Oby takich lekarzy było więcej:-).

Bardzo dobry specjalista. Do problemu podchodzi profesjonalnie, dokładnie wszystko wytłumaczy.

Dr Adam Szostakowski jest bardzo kompetentnym chirurgiem stomatologiem.Jak zaszła potrzeba przyjął mnie nawet w niedzielę!Nigdy się nie śpieszy,jest miły i wzbudza zaufanie.Polecam jego usługi!!