lekarz Adam Wejroch

2,7
1,8
2,1
1,8

Podzielam wszystkie negatywne opinie o tym lekarzu i człowieku, nie jest godny miana ani jednego, ani drugiego. Czas na spoczynek! Po co krzywdzić i poniżać bliźnich! Szkoda, że przy wystawianiu opinii nie ma zer, zasługiwałby na wszystkie. Porażka!!!

Nie ma w sobie empatii, nie potrafi rozmawiac z pacjentem. Nie słucha co się do niego mówi. Lekceważy objawy.

Borykam się z problemami kręgosłupa od 12stego roku życia. Nikt nic konkretnego mi nie mówił tylko przepisywali mi leki i kolejne skierowania na badania, które z roku na rok wychodziły z gorszym rezultatem (mam 23 lata). Udałam się do tego lekarza w centrum LIM. Pan Dr obejrzał każdy rezonans by sprawdzić historię choroby czego wcześniej nie spotkałam. Może i nie jest rozmowny i nie bije od niego ciepło przyjaciela, ale jest konkretny i nie owija w bawełnę. Na badanie neurologiczne poświęcił dużo czasu robiąc przy tym dokładny wywiad o przebiegu i dolegliwościach choroby. O dziwo po badaniu (jeszcze przed wglądem w rezonans) stwierdził dokładnie w czym tkwi problem. Zna się na rzeczy - to nie ulega wątpliwości. Po tylu latach walki w końcu ktoś przestał mi mydlić oczy i powiedział istne konkrety, zamiast zbywać mnie lekami przeciwbólowymi i rehabilitacją, które od 10 lat nie dały żadnych rezultatów.
Może i dla niektórych lekarz ma być kompanem i przyjacielem, dla mnie ma się znać na swoim fachu. Dostałam to czego oczekiwałam po tej wizycie.

Doktor nie jest z całą pewnością mistrzem konwersacji ale posłuchał, wypisał skierowanie na rtg i rehab. Nie jest tragicznie ale do doktora Lisa brakuje mu parę lig.

Na kręgoslup choruję od pieciu lat, wreszcie trafilam na lekarza z wlasciwym podejsciem, kompetentnego fachowca, chopdzilo mi o konsultacje rezonansu kregoslupa szyjnego, zlecil mi dodatkowe badania i ponowna wizyte, na ktora poprosil abym przyniosla wszyskie badania kręgoslupa jakie posiadam.Na następna wizytę zabralam wszystkie, Pan doktor uwaznie je poprzegladał,zająl sie tez wynikami rezonansu kregoslupa ledzwiowego, zdiagnozowal moje problemy, otrzymalam odpowiednie zalecenia, zabiegi rehabilitacyjne i pokazal jakie mam stosować cwiczenia w pracy, gdyz dlugo siedze przy komputerze. Jestem bardzo zadowolona, zdobyl moje zaufanie i pozostanę jego pacjentką.

Jeżeli ktoś czeka na wizytę u tego neurochirurga to niech lepiej nie marnuje czasu i poszuka innego, niekompetentny z przymusu wielką niechęcią wykonuje swoje obowiązki.

chyba jednak niefachowy nie potrafił właściwie odczytać Rezonansu ,niemiły,nikomunikatywny - odradzam

Lekarz niesympatyczny, wręcz nieuprzejmy, niekompetentny, nie słucha pacjenta, bez przeprowadzenia wywiadu o chorobach przewlekłych wydaje opinie co do leczenia chorego. Wyszłam z jego gabinetu bardzo zdegustowana wizytą, pozostawił mnie nawet bez jakiejkolwiek recepty na leki przeciwbólowe, które wciąż zażywam , żeby normalnie funkcjonować w pracy i w domu. Straciłam cenny czas oczekując na tę wizytę. Zdecydowanie odradzam wizyty u w/w lekarza.

Lekarz niesympatyczny, wręcz nieuprzejmy, niekompetentny,

od neurochirurga nie oczekuje milych przeslodzonych słów tylko konkretnego działania, a takie doktor proponuje

Adam Wejroch-neurochirurg pracujący w warszawskim szpitalu przy ul.Szaserów - niekontaktowy,niemiły,chyba z manią wielkości.Propozycja leczenia-mimo rezonansu-okazała się mylna.Była to jedna z najbardziej przykrych dla mnie wizyt lekarskich.Nie jestem przedmiotem!Panie doktorze - proszę iść już na emeryturę.