lekarz Adam Wlazłowski

Potwierdzam powyższe komentarze - lekarz nieprzyjemny - nieprofesjonalne podejście do pacjentki. Dziewczyny, nie dajmy się zwariować- to ,że lekarz przyjmuje państwowo nie znaczy , że robi łaskę pacjentce. Potraktował Mnie jak ? No właśnie....taki lekarz nie powinien pracować w szpitalnej przychodni w Bełchatowie...jego zachowanie jest tragiczne. Gbur i niedouczony cham. A w poczekalni nie było do niego ani jednej pacjentki oprócz Mnie... trochę Mnie to zastanowiło... niestety nie uciekłam...na szczęście nawet Mnie nie zbadał.

NIE Polecam lekarza ginekologa doktora Wlazłowskiego!! Bardzo niemiły i nieprzystępny lekarz. Na pytania odpowiadał smiechem, stwierdził że jesli pacjentka nie potrafi się zapisać do swojego lekarza mimo że nie było wolnych miejsc, tylko przychodzi do niego to powinna sie puknąć w głowę!! Wyszłam z gabinetu zaplakana. Nie dziwię sie, że do tego lekarza są wolne miejsca nawet dzien wczesniej. Po prostu pacjentki nie chcą do niego chodzić! Szczerze odradzam

Szczerze odradzam

Mam takie samo zdanie jak poprzedniczka.Okropnie niemily,nieprzystepny lekarz.Tez po wizycie chcialo mi sie plakac i mialam. ochote napisac skarge do dr szpitala ze zatrudniaja takich lekarzy.

Najgorszy lekarz na jakiego w życiu trafiłam. Poszłam do niego z plamieniem we czesniej ciąży. Tylko wrzeszczał, że nie wzięłam pierwszego usg (a byłam tak zestresowana, że nie pomyślałam, żeby je wziąć). Był tak niemiły, że miałam ochotę sie popłakać i wyjsć z gabinetu. Nie słuchał co mowię, i zarzucił , że może przyszłam zwolnienie wyciągnąć. Nie zbadał mnie, nie pytał kompletnie o nic, tylko się darł. Nie polecam tego pana.