dr Adam Wolniewiczdr Adam Wolniewicz - zdjęcie profilowe

dr Adam Wolniewicz

Cudne miejsce ! Wyrywałam wszystkie ósemki u dr Adama i jeśli można tak określić ten zabieg to była czysta przyjemność ! Zawsze bezboleśnie (nie żałują znieczulenia 😉), atmosfera przemiła, wszyscy pracownicy otwarci, chętni do rozmowy, pomocy- nic tylko wracać !

beznadziejny lekarz, przez niego nie mam zębów, bez kwalifikacji. Plomby wypadają, implanty gniją, a ja jestem szczęśliwy. nie polecam

nie polecam, brak doświadczenia, zabiegi kończą się w stanie bardzo dobrym a to poniżej mojej krytyki, której nie znosze. Jaki jestem nie mądry w wygłaszaniu mojej bablaniny. pozdrawiam, nie polecam.

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że Pan Adam to świetny stomatolog. Trafiłam do Niego z polecenia kolegi także stomatologa. Co świadczy o tym, że jest On ceniony wśród fachowców. Przez trzy lata podczas pobytu w Gdańsku leczyłam zęby w klinice Pana Wolniewicza i bardzo żałuję, że musiałam zrezygnować z tak dobrego lekarza. POLECAM.

Dla mnie rewelacja. Dr Adam Wolniewicz jest świetnym stomatologiem. Ufam mu bez granic. Plan leczenia warto ustalić wcześniej. Ale dla stałych Kilentów znajdzie się czas nawet z dnia na dzień. Albo z godziny na godzinę.

W moim przypadku leczenie zachowawcze kilku zębów, 2 ekstrakcje i na razie jeden implant + korona na łączniku cyrkonowym - wszystko fachowo i bezboleśnie. Polecam z czystym sumieniem. Ceny stosowne do rodzaju leczenia. Bardzo nowoczesne metody.

Pierwsza liga. Jeśli implanty, to z dr Adamem. Opinie na znanylekarz.pl nie pozostawiają wątpliwości. Stomatolog zdecydowanie polecany przez moją ciocię. A ona łatwym pacjentem nie jest.