dr n. med. Adam Zaborowski

Neurochirurg

Do you need Finance? Are you looking for Finance? Are you looking for finance to enlarge your business? We help individuals and companies to obtain finance for business expanding and to setup a new business ranging any amount. Get finance at affordable interest rate of 3%, Do you need this finance for business and to clear your bills? Then send us an email now for more information contact us now via (financialserviceoffer876@gmail.com) whats-App +918929509036 Dr James Eric Finance Pvt Ltd Thanks

Bardzo dobry lekarz szybka diagnoza męża i operacja .Szkoda że personel pielęgniarski na oddziele neurochirurgi pozostawia wiele do życenia .

Wspaniały człowiek i lekarz! Przywrócił mi radość życia bez bólu. Z głębokim przekonaniem polecam tego neurochirurga.

10.04.2014 r. miałam operację guza kanału kręgowego TH. Strasznie się bałam ale wszystko się udało. Pan doktor przed operacją pokazał mi na monitorze jak będzie wyglądał zabieg. Po operacji interesował się jak się czuję i czy wszystko w porządku. Godny polecenia. Dał mi nowe życie bez bólu i będę jego dłużniczką do końca życia.

MIALAM JUZ 3 OPERACIE I NIC NIE POMOGLO CHCIALA BYM ZEBY ZAJOL SIE MNA DR ZABOROWSKI ALE NIE STAC MNIE NA PRYWATNE WIZYTY U DOKTORA OBECNIE PO OSTATNIEJ OPERACJ CZEKAM NA REZONAS ALE DO KONCA ROKU NIE MAM SZANS GO ZROBIC I BOJE SIE ZE BEDE JEZDZIC NA WOZKU BOL JEST NIE DO WYTRZYMANIA JUZ NIE WIEM CO ZROBIC LECZE SIE U DR TOMASZEWSKIEGO

Rok temu miałam operację kręgosłupa, operował mnie dr Adam Zaborowski. Dzięki tej operacji zapomniałam co to jest ból. Dr Zaborowski to świetny specjalista, bardzo dobry i przemiły człowiek, godny polecenia. Bardzo dziękuje Panie Doktorze.

Wspaniały lekarz,specjalista i człowiek.Jestem pełna uznania dla tego specjalisty i śmiało mogę powiedzieć że pierwszy raz w swoim życiu spotkałam tak bezinteresownego lekarza.

Jesli ktoś ma telfon,lub adres gdzie i kiedy przyjmuje dr.Adam Zaborowski,to proszę o dane.Mam problemy z kręgosłupem ,szukam odpowiedzialnego neurochirurga. Mój e-mail;m.slupkowski@gmail.com Pozdrawiam

Mój e-mail;m.slupkowski@gmail.com
Pozdrawiam

Bardzo miły i ciepły człowiek,gdy go zobaczyłam pierwszy raz w szpitalu na konsultacji od razu wiedziałam że nikt inny nie będzie mnie operował.Jest to człowiek dusza,polecam go wszystkim którzy potrzebują b.dobrego neurochirurga.Obym więcej takich lekarzy!!!

Doktora Zaborowskiego znam wiele lat pierwszy raz operował mnie jeszcze w Bydgoszczy gdy byłem nastolatkiem z powodu guza kanału kręgowego, później tych operacji było więcej ostatnia chyba z 8 lat temu. Uważam że jest to najlepszy neurochirurg i wspaniały człowiek nigdy nie poddał bym się już zabiegowi który miałby poprowadzić inny lekarz. Dziękuję panie doktorze Maciej.

Maciej.