dr n. med. Adam Zdanowicz

Jestem zadowolona z wizyty. Uwazam ze dr. Zdanowicz jest kompetentny i zostalam przyjeta z empatia. Podczas wizyty dr. wszystko mi wyjasnil jasno i konkretnie. Polecam.

Jestem zadowolona z wizyty.
Uwazam ze dr. Zdanowicz jest kompetentny i zostalam przyjeta z empatia.
Podczas wizyty dr. wszystko mi wyjasnil jasno i konkretnie.
Polecam.

Doprowadził moja ciążę do końca, co nie było łatwe. Dzięki niemu mam wspaniałego synka. Polecam każdej kobiecie.Miły i konkretny.Mówi mało ale na temat.Po porodzie(pare m-cy) szybko i bezboleśnie założył mi wkładkę domaciczną którą mam do dziś.

Po wizycie u pana dr. dostałam plamień, co się pózniej okazało miałam otarcie miejsca intymnego stąd plamienia.Ogólnie ciężko coś się dowiedzieć ,nawet jeśli człowiek stara się rozmawiać.NIE POLECAM!

Dr Zdanowicza poleciła mi koleżanka i muszę przyznać, że ma wszystkie cechy, którymi powinien być obdarzony prawdziwy lekarz: jest cierpliwy, delikatny, rzeczowy. Spokojne wyjaśniał mi naturę mojego schorzenia i możliwe powikłania. Dlatego myślę, że jest godzien polecenia wszystkim paniom, które potrzebują fachowej i rzetelnej porady.

Jest to pierwszy ginekolog do którego poszłam. Poleciły mi znajome.Okazało się,że jest kompetentnym,doświadczonym,opanowanym, skupiającym się na problemie i wątpliwościach kobiet człowiekiem :)A myślę,że te cechy są bardzo cenione przede wszystkim u ludzi którzy nas leczą więc z czystym sercem: szczerzę polecam :)

coz moge powiedziec najwspanialszy pan doktor na swiecie a malo naprawde o tak dobrych specialistow w dzisiejszych czasach naprawde polecam wszystkim kobietom tym z kraju i za granicy naprawde spanialy specialista dziekuje polecam bardzo maly koszt wizyty ale mysle ze pieniadze sie nie licza jezeli chodzi o dobrego i wspanialego znajacego sie bardzo dobrze na swojej pracy specialiscie jest naprawde bardzo dobry w swojej dziedzinie jest to lekarz z powolania margo francja

u tego lekarza ciąża to nie choroba, mimo,że zle się czujesz;/

u tego lekarza ciąża to nie choroba, mimo,że zle się czujesz;/

Moje dolegliwości spowodowały zasięgnięcie porad w kilku gabinetach ginekologicznych, jednakże tylko u dr Zdanowicza uzyskałam wyczerpujące odpowiedzi i prwdziwą pomoc. Polecam wszystkim paniom tego odpowiedzialnego, życzliwego lekarza.

jak dla mnie super....konkretny,rzeczowy,widać, że zna się na rzeczy.

jak dla mnie super....konkretny,rzeczowy,widać, że zna się na rzeczy.

Moim zdaniem Dr Zdanowicz należy do niewielu lekarzy ginekologów, którzy potrafią trafnie ocenić co się dzieje w organizmie kobiety. On najwcześniej potrafił stwierdzić ciążę i zalecić bym nie brała innych leków, chociaż nie można było stwierdzić innymi badaniami. Polecam tego lekarza i wiem, że będziecie zadowolone z porad jakie uzyskacie.