dr n. med. Adam Zielińskidr n. med. Adam Zieliński - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7

dr n. med. Adam Zieliński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny, Flebolog

Studia ukończyłem z wyróżnieniem w roku 1995, zostając absolwentem warszawskiej Akademii Medycznej. Jako kontynuację działalności w studenckim kole chirurgicznym, rozpocząłem pracę w Klinice Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej szpitala przy ul. Banacha 1A w Warszawie, gdzie pracowałem przez 12 lat. W roku 2003 uzyskałem specjalizację z chirurgii ogólnej, następnie w roku 2007 – z chirurgii naczyniowej. W pięć lat po ukończeniu studiów zdobyłem tytuł doktora nauk medycznych. Zdając sobie sprawę z konieczności stałego kształcenia zawodowego, często uczestniczę w stażach i kursach krajowych i zagranicznych (m.in. w USA, Francji, Szwecji, Cyprze) oraz licznych międzynarodowych szkoleniach i konferencjach. W ostatnich latach dużą część mojej praktyki chirurgicznej poświęcam leczeniu chorób żył – flebologii. Starając się jak najnowocześniej leczyć pacjentów, szczególną uwagę kieruję w stronę metod wewnątrznaczyniowych, dających możliwości małoinwazyjnego leczenia chorób chirurgicznych i naczyniowych.

Znajomość języków obcych: - angielski

Publikacje:

Zieliński A., Nazarewski S., Bogetti D., Sileri P., Testa G., Sankary H., Benedetti E.: "Simultaneous pancreas-kidney transplant from living related donor: a single center experience." Transplantation 2003, 76: 547-552.

Testa G., Nazarewski S., Zieliński A., Sileri P., Bogetti D., Sankary H., Benedetti E.: "Peripoerative treatment with octreotide minimze technical complications after conversion of bladder drained pancreas transplants." Clin Transplant, 2004, 18: 137-141.

Bogetti D., Nazarewski S., Zieliński A., Sileri P., Testa G., Sankary H., Benedetti E.: "Perioperatieve behandeling met octreotide vermindert de technische complicaties. Na omzetten van de drainage van het pancreastransplantaat van blaas naar darm." Somato Selectief 2004, 2: 16-17.

Zieliński A. „Wewnątrznaczyniowe leczenie chorób żył” Chirurgia po Dyplomie; Grudzień 2016

Nagrody i wyróżnienia

Grant Naukowy im. Prof. Andrzeja Cencory; marzec 2014; Karpacz

Wykonywane badania:
- USG doppler tętnic i żył kończyn dolnych
- USG doppler tętnic i żył kończyn górnych
- USG doppler tętnic szyjnych i kręgowych

Kolejny bardzo dobry lekarz, na którego udało mi się trafić w Warszawie. Podobnie jak inni polecam jego wiedzę i fachowe rozwiązania, a także zwyczajne ludzkie ciepło.

Nie można złego słowa powiedzieć o tym doktorze ;) Elokwentny i konkretny. Dokładnie objaśnia na czym polega problem i jak można się go pozbyć. Ja jestem bardzo zadowolona ;)

Również polecam doktora Zielińskiego. jest bardzo sympatyczny i dokładny :) Z gabinetu wyszłam zadowolona :)

Bardzo sympatyczny Pan doktor :) Borykałam się z żylakami od 25 roku życia ( mam 32 lata) i właściwie dopiero kiedy pojawiłam się w gabinecie doktora Zielińskiego,zaczęłam widzieć, że leczenie przynosi efekty. Udało mi się całkowicie pozbyć żylaków. Polecam serdecznie ;)

Przyjemny i miły specjalista. Zna się na swojej robocie. Diagnoza OK. Jestem zadowolony. Nic do zarzucenia. Polecam bardzo Pana Doktora!

Bardzo dobry lekarz i cudowny człowiek. Bardzo bardzo polecam. Chyba po praz pierwszy w życiu spotkałam się z sytuacją, że lekarz uważnie słuchał co mam do powiedzenia.

Kompetencje na najwyższym poziomie, a to przecież najważniejsze. Ogólnie bardzo dobre wrażania po wizycie.

Ponad 10 lat na lewej stopie miałem ranę, którą ze względu na moje wrodzone schorzenia (m.in. niedowład wiotki kończyn dolnych, a co za tym idzie słabie ukrwienie, brak czucia itd.) nie można było wyleczyć. Przez te 10 lat odwiedziłem wielu lekarzy w wielu miastach. Rozwiązaniem mojego problemu a tym samym sposobem "wyleczenia" mojej stopy miała być jej amptuacja. Dopiero gdy poznałem dr Adama Zielińskiego wszystko się zmieniło. Po półtora roku rana została wyleczona! Opieka jaką otoczył mnie dr Adam jest nie do opisania słowami. Polecam wszystkim!

Dr bardzo w porządku. Wszystko wytłumaczone dokładnie i wszystko wykonane perfect. Polecam wszystkim dr Adama i pozdrawiam.

Miałam właśnie laserową operację żylaków systemem EVLT. Teraz po czasie mogę stwierdzić, że miałam ogromne szczęście , że trafiłam do dra Zielińskiego. Pełen profesjonalizm, ogromny szacunek dla jego wiedzy, podejścia do pacjenta. Życzmy sobie wszyscy, oby takich lekarzy jak on bylo jak więcej!