lekarz Adam Ziembiński

Lekarz godny polecenia, profesjonalny i jednocześnie empatyczny. Bardzo mi pomógł przy moim 2 porodzie. Pozdrawiam

Lekarz godny zaufania, zawsze służy poradą i pomocą, ma po prostu ludzkie podejście do pacjenta. Szczerze polecam

Super lekarz. W szpitalu odbieral mój poród. Bardzo się angażował i martwił mimo iź nie byłam jego pacjentką. Lekarz z powołania

Lekarz z misją, któremu chce się wykonywać ten zawód. Dokładnie bada, tłumaczy problem i metody leczenia. Do pacjentek i ich problemów ma indywidualne podejście, poświęca im dużo czasu, jest kulturalny. Starannie dobiera leczenie aby nie podać niepotrzebnych leków. Lęczę się od lat, w ubiegłym roku prowadził moją ciążę. PAN DOKTOR NA ORDYNATORA!!! Polecam Justyna

Jeden z najbardziej kompetentnych lekarzy z jakim miałam do czynienia.Dzięki niemu za dwa miesiące będziemy cieszyć się z narodzin naszej córeczki bo uratował tą ciążę....szczerze polecam...jego pacjentka Iwona K.

Lekarz na medal! Na szóstkę nie na piątkę:) Z moją Córką którą odbierał 13 lat jak dorośnie trochę też do Niego pójdziemy:)

Lekarz od serca, fantastyczny potrafi wszytko wytłumaczyć.

Lekarz od serca, fantastyczny potrafi wszytko wytłumaczyć.

Zdecydowanie Polecam Wam tego Lekarza, jest naprawdę bardzo doby :)

Zdecydowanie Polecam Wam tego Lekarza, jest naprawdę bardzo doby :)

Zdecydowanie odradzam!Byłam i pomimo poważnych problemów z ciążą zostałam potraktowana dość luźnie

Brak słów ... Brak słów ... Brak słów ... Brak słów ...