dr Adam Żółtowski

Dr Żółtowski prowadził moją drugą ciążę, Jestem kobietą po trudnych przeżyciach związanych z macierzyństwem. Po pierwszej zdrowej, zaplanowanej i zakończonej wspaniałym rezultatem ciąży- zdrowy synek- nastąpił ciąg tragicznych zdarzeń tj. ciąża pozamaciczna oraz dwa poronienia. I to właśnie dr Żółtowski jako zdiagnozował u mnie ciążę pozamaciczną. Niestety ja zaufałam mojemu ówczesnemu ginekologowi, który z uporem maniaka powtarzał mi, że to jest tzw. "zwykłe" poronienie i w związku z tym muszę przez trzy tygodnie fatalnie się czuć, krwawić i omdlewać, bo jak to określił "taka jest fizjologia". Wszystko skończyło się usunięciem prawego jajowodu i długim dochodzeniem do zdrowia. Dlatego bez wahania podczas kolejnej zdrowej już ciąży zaufałam dr Żółtowskiemu, który pomimo bardzo trudnego porodu, bezpiecznie sprowadził na świat mojego drugiego synka i dzięki któremu nasza rodzinka jest dzisiaj szczęśliwie w komplecie. Dlatego zdecydowanie polecam!!!:)

Jestem lekarzem i miałam przyjemność być pacjentką Dr Żółtowskiego. Świetny specjalista, profesjonalnie zajmuje się pacjentką przez całą ciążę, okres porodu i połogu. Miałam szczęście, że na niego trafiłam. Polecam!

Pan Adam Żółtowski to bardzo dobry, sumienny, opanowany i miły lekarz. Prowadził moją ciążę od początku i jestem w 100% zadowolona. Podczas pobytu w szpitalu bardzo pomocny, wspierający na duchu i konkretny. Mogę czystym sumieniem polecić Pana Doktora każdej kobiecie jako lekarza prowadzącego.

super lekarz tylko on rozpoznal moja ciaze inni twierdzili ze to polip dziekuje temu lekarzowi

Rewelacyjny lekarz. Polecam w 100%. Odbierał mój pierwszy poród. W każdym momencie mogłam liczyć na jego pomoc. Mam nadzieje, że i tym razem uda mi sie na niego trafić :).

Prawdziwy lekarz z powołania, serdecznie polecam.

Prawdziwy lekarz z powołania, serdecznie polecam.