lek. dent. Adnan Savan

Jestem 4 raz u Pana Adnana, naprawia to co spartolił dentysta z Wildy z ul. Czajczej, ma świetne podejście do Pacjenta. Przede wszystkim tłumaczy co robi i dlaczego i w zasadzie zawsze ma czas dla Pacjenta. Pierwszy raz przyjął mnie z bólem zęba w dzień i w godzinach w których w ogóle nie przyjmuje. Ceny mnie zaskoczyły pozytywnie! Pan doktor stara się ratować zęby, tak jak w przypadku poprawek po poprzednim dentyście, choć podkreślam że realnie ocenia sytuację. W 100% polecam!

W 100% polecam!

Odbudowa jedyneczki kompozytem efekt super zabieg wykonany starannie dokładnie w spokojnej atmosferze i bardzo profesjonalnie polecam świetny stomatolog prowadzący :)

Pierwsze koty za płoty:)Udało mi się pokonać strach przed dentystą i to jest bardzo duża zasługa Pana Doktora. Badanie i zabieg wykonane starannie, spokojnie i w miłej atmosferze. Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty, kolejne przede mną.

Gorąco polecam...Słowo dentysta przestało brzmieć tak groźnie dzięki Panu Stomatologu:) Miły konkretny zależy Mu na dobrze wykonanej pracy z pewnością zostanie już Moim lekarzem :)

Sprawnie i profesjonalnie - po dwóch ubytkach nie ma nawet śladu. Wcześniej miałem skaling, piaskowanie i polerowanie i też porządnie wykonana praca.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Poznań"?

CANDEO Clinic Stomatologia Poznań
Bednarska 6