dr n. med. Adrian Błasiakdr n. med. Adrian Błasiak - zdjęcie profilowezdjęcie #1

dr n. med. Adrian Błasiak

Specjalizuję się w leczeniu schorzeń i urazów narządu ruchu, związanych ze sportem oraz chorób zwyrodnieniowych narządu ruchu, a w szczególności tych, dotyczących barku i stawu kolanowego, ale także stawu łokciowego, skokowego czy nadgarstka. Od wielu lat prowadzę aktywną działalność naukową i uczestniczę w wielu badaniach klinicznych.
Szczególnym zainteresowaniem darzę staw ramienny i problem jego niestabilności. W mojej pracy najwyższą wartością jest zdrowie pacjenta.

Jestem po artroskopii barku i pod dalszą opieką doktora. Szczerze polecam! Znakomity specjalista i wyjątkowy człowiek.

Jestem po artroskopii barku i pod dalszą opieką doktora. Szczerze polecam!
Znakomity specjalista i wyjątkowy człowiek.

Bardzo fachowe i uprzejme podejście do pacjenta. Dodanie dużej dawki motywacji do rahabilitacji, dzięki czemu powrót do ukochanej dyscypliny sportowej bardzo szybki. Cieszę się, że trafiłam do takiego specjalisty.

Bardzo fachowe i uprzejme podejście do pacjenta.
Cieszę się, że trafiłam do takiego specjalisty.

Ze szczerego serca pragnę podziękować Panu doktorowi za wszystko co dla mnie zrobił, za tak duże zainteresowanie i przejęcie się moim kolanem. Dr Błasiak to wspanialy lekarz, wysokiej klasy specjalista o dużej wiedzy i doświadczeniu. Jest rownież bardzo sympatycznym i życzliwym człowiekiem. Podczas wizyty dokładnie wszystko tłumaczy i chętnie odpowiada na pytania. Jestem kilka tygodni po rekonstrucji więzadła ACL i szyciu łąkotki. Dzieki Panu doktorowi wiem ze wkrótce całkowicie wrócę do zdrowia. Z podziękowaniami za ogromny trud i serce, wdzięczna pacjentka Maria.

Z podziękowaniami za ogromny trud i serce, wdzięczna pacjentka Maria.

Pan Doktor jest świetnym specjalistą i ma super podejście do pacjenta, co jest sprawą ogromnie ważną. Jest kompetentny, a równocześnie skromny, miły, uprzejmy. Wykazuje zainteresowanie pacjentem i jego problemami. Skupia się na problemie i bada pacjenta, a nie podejmuje decyzje zza biurka tylko na podstawie opisu badań diagnostycznych. Szczerze polecam. Panu Doktorowi życzę wszelkiej pomyślności i dużo satysfakcji z wykonywanej pracy.

Cieszę się,że mogę dodać opinię o doktorze,opinia ta oczywiście jest bardzo dobra,nie często się zdarza żeby lekarz miał czas dla pacjenta,a doktor ma,super podejście do problemu oczywiście fachowa pomoc i duża cierpliwość,przy czym jest bardzo dobrym fachowcem w swoim zawodzie,nie rutyniarz, a pomocny bardzo dobry człowiek przez duże C,dziękuję i polecam wszystkim którzy potrzebują fachowej pomocy.Jestem po operacji barku i teraz czekam,że będzie dużo lepiej przede wszystkim wierzę w to, bo byłam operowana przez specjalistę który wie co robi.

Kompetentny,ludzki specjalista ,świetny chirurg,ma czas by wyjaśnić o co chodzi oraz troszczy się o pacjenta.Uczciwy i godny polecenia.Dziękuję doktorze i życzę dużo zdrowia.

Bardzo dobry fachowiec, mądry i dobry lekarz. Rzetelnie opisuje co robi, a przede wszystkim wie co robi i chce pomóc. Pan doktor usunął mi zwapnienie w barku szybko i skutecznie. Dziękuję i życzę wszystkim takiej opieki.

Polecam z czystym sumieniem,nie tylko dobry lekarz ,ale przede wszystkim ludzki , rozumie ból i cierpienie człowieka i potrafi zrobić wszystko,żeby rozwiązać problem. W bardzo prosty sposób potrafi wytłumaczyć o co chodzi i stara się pomóc nawet w rzeczach ,które nie są jego obowiązkiem.

bardzo dobry lekarz diagnoza trafna juz we wstepnym wywiadzie potem usg usuniecie zlogu i po chwili upragniona ulga

Polecam wszystkim chorym na kolano i bark

Polecam wszystkim chorym na kolano i bark