lekarz Adrian Borawski

Dziś miałam rwaną 8semkę i z wielką satysfakcją wyszłam z gabinetu:) Panicznie boje się dentystów.. Ale Pan Adrian swym zabójczym humorem i genialnym podejściem jakoś dał radę wytrzymać z panicznie bojącą się pacjentkom:)

Zgadzam się z powyższą opinią, dodam jeszcze, ze ma niesamowite podejscie do małych dzieci, z moim pięcioletnim synkiem robiliśmy kilka podejść w innych gabinetach stomatologicznych, bez efektów, a pan doktor potrafił go przekonać - efekt - dzeicko zeszło uśmiechniete i zadowolone z fotela, stomatolog godny polecenia.

Jeden z najlepszych stomatologów jakiego w życiu spotkałam. Bardzo otwarty, miły i szczery człowiek mino młodego wieku. Wszystko dokładnie tłumaczy. Ma niesamowite podejście do pacjentów. Najważniejsze jest to, że wkłada w to całe swoje serce. Zawsze uśmiechnięty i ma fantastyczne poczucie humoru. Polecam jego osobę wszystkim którzy boją się wizyty u stomatologa z całego serca.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Szczecin"?

ul. Jacka Malczewskiego 8B/1
71-616 Szczecin