lekarz Adrian Kucharczyk

Podczas wizyty pogotowia lekarz cierpliwie wysłuchał, przejrzał dokumentację, wnikliwie zaznajomił się z chorobą pacjenta. Lekarz pełen empatii. Potrafił pochylić się nad pacjentem i doradzić, przekazać trafną wiedzę. Dzięki jego poradom i trafnej diagnozie wiedzieliśmy co mamy dalej robić. Dzięki jego zaleceniom mama wyzdrowiała i już nie cierpi. Dziękuję.

Wspaniały nie tylko jako lekarz ale i człowiek, porozmawia,wytłumaczy,nie wywyższa się.Byłem jego pacjentem w Kozielskim szpitalu, pełen profesjonalizm.Na pewno uratuje wiele istnień ludzkich,z całego serca życzę mu powodzenia.Pozdrawiam

Lekarz godny polecenia. W szpitalu dzięki szybkiej reakcji i profesjonalnej ocenie w kilka minut, uratował moja mamę przed ostrym zawałem.

Bardzo dobry lekarz. Podchodzi do pacjenta z szacunkiem i poświęca mu dużo czasu.

Krótko zwięźle i na temat. Rewelacyjny lekarz, który zna się na rzeczy. Polecam!

Super lekarz spotkałam pana dr w PAKS.miły budzi zaufanie i polecam.A.B.

Super lekarz spotkałam pana dr w PAKS.miły budzi zaufanie i polecam.A.B.