dr Adrian Mikołajczyk

Mogę polecić. Po oględzinach i USG trafna diagnoza-zapalenie ścięgna w lewej górnej kończynie. Po przyjęciu leków wróciłem do normalnego funkcjonowania. Dzisiaj idę do niego z inną dolegliwością, ponieważ można mu zaufać..

Dzisiaj idę do niego z inną dolegliwością, ponieważ można mu zaufać..

Bardzo dobry ortopeda ja jeżdżę do niego bardzo długo i uważam że jest szczery i mądrym lekarzem...Polecam gorąco

Lekarz naprawdę godny polecenia, kompetentny, specjalista-profesjonalista, operował mi kolano - zerwany ACL - pełna rekonstrukcja z moich tkanek - jestem bardzo zadowolony - GORĄCO POLECAM !!!

Tego lekarza nie polecam nikomu.Niekompetentny, niesłowny.

Tego lekarza nie polecam nikomu.Niekompetentny, niesłowny.

jest bardzo dobrym ortopedą,miły.Co do opinii to każdy ma swoją opinię na temat właśnie tego lekarza.ja polecam.

Byliśmy na wizycie z dzieckiem, wizyta trwała dwie minuty. Pan doktor powiedział, że nie widzi nic niepokojącego, skasował sto złotych i powiedział,że mamy przyjść za rok na kontrol. Po czym inny lekarz tej samej specjalizacji stwierdził ,że stopa dziecka nadaje się do leczenia rehabilitacyjnego, lekarz był zdziwiony, że pan doktor tego nie zauważył. Tak więc nie polecam nikomu wizyty z dzieckiem u pana doktora,może na starszych ludziach się zna ,bo na dzieciach nie ma zielonego pojęcia.

Byliśmy na wizycie z dzieckiem, wizyta trwała dwie minuty.

Świetny lekarz, doskonały chirurg, tydzien po operacji przodostopia chodzę bez kul i buta ortopedycznego, miły człowiek , potrafi rozwiać obawy pacjenta-poleciłabym kazdemu z kłopotem ortopedycznym!

podchodzi profesjonalnie do kazdej osoby i jej choroby

podchodzi profesjonalnie do kazdej osoby i jej choroby

niestety bada szybko i niedokładnie. Brak doświadczenia i profesjonalizmu.W efekcie źle postawiona djagnoza spowodowała po czasie operację, traumę i długie leczenie.Nie polecam, tym bardziej że w Ostrowie jest kilku świetnych ortopedów.

Bardzo miły lekarz! a jak przyjmuje na kase chorych i tyle pacjetow mu zarejestruja to co facet ma zrobic? musi wszystkich przyjac i dlatego wizyta trwa 2 min. to pielegniarki rejestruja pacjetow a nie lekarz!!! ja polecam!