lekarz Adrian Rymarczyk

Ortopeda

Uprawiam czynnie różne sporty boks, bieganie, squash, narty. Zgłosiłam się do doktora z niekończącym się problemem z Achillesem. Wcześniej bywałam już u kilku lekarzy, ale po ich zaleceniach problem zawsze wracał po miesiącu lub dwóch. Miałam bóle głównie przy schodzeniu po schodach lub na szpilkach, które oprócz trampek są nieodzownym elementem mojego życia. Doktor postawił na terapię manualną i regularne rozciąganie, co czynię do dzisiaj. Na początku podchodziłam sceptycznie do tego co mówił, wydawało mi się to upierdliwe i mało skuteczne, ale już teraz wiem że było warto. Od ponad roku nie mam problemów z Achillesem. Mogę uprawiać sporty , chodzić w szpilkach i nic mnie nie boli.
Doktor jest konkretny i pewny siebie i „nie pieści się” z pacjentami co uważam za jego ogromny atut.
Większość ludzi idąc do lekarzy oczekuje od nich mówiąc kolokwialne „ pogłaskania po główce” i często robią z siebie ofiary losu zamiast po prostu wysłuchać fachowej porady , wziąć się w garść i realizować krok po kroku zalecenia.
Doktor Rymarczyk jest bardzo stanowczy w tym co mówi i jedyne co trzeba zrobić to po prostu mu zaufać. Gdyby nie jego profesjonalizm i determinacja w działaniu pewnie dzisiaj bym dalej krążyła między gabinetami lekarskimi.
Zdecydowanie polecam!!!! Talent, charyzma i profesjonalizm w jednym!!!

Trafiłam do dr.Rymarczyka z silnymi bólami w tylnej części kolana,wcześniej miałam dwa upadki.Doktor uznał ,że przyczyną jest przykurcz mięśni spowodowany złym ustawieniem nogi po urazie.Zbadał mnie i powiedział ,że pod kolanem zbiera się woda.Nie zlecił żadnego badania chociaż dopytywałam się ,czy nie należy wykonać USG? Doktor powiedział ,że wie co dzieje się w kolanie i zalecił masaże lodem,smarowanie maścią oraz masaże rozlużniające u siebie w klinice.Wizyty u rehabilitanta przynosiły tylko chwilowa ulgę.Przypadek sprawił,że znajomy radiolog nie ufając postawionej diagnozie wykonał mi rezonans magnetyczny kolana.Opis MR był szokujący: masa płynu w stawie,uszkodzenie i pęknięcie łakotki,przyparcie rzepki i chondromalacja ,ubytek chrząstki,chrzęstniak, stan zapalny szpiku.Dwóch lekarzy u których konsultowałam badanie,orzekło,że moje kolano kwalifikuje się do natychmiastowej artroskopii.Mam żal do dr.Rymarczyka ,że nie potraktował mnie poważnie,jego rutyna tym razem go zawiodła a mnie kosztowało to dwa miesiącę życia w bólu i dodatkowe koszty

Lecze sie u DR. Rymarczyka juz od 4 lat. Jestem po 3 skomplikowanych operacjach. Tylko dzieki jemu i jego odwadze, cierpliwosci, ogromnej wiedzy i jeszcze wiekszego serca chodze. Jest genialnym lekarzem i jeszcze lepszym czlowiekiem.

Leczyłem się u doktora Rymarczyka i miałem szczęście, że do niego trafiłem. Szczerze polecam! 5 lat po zabiegu kolano po rekonstrukcji więzadła krzyżowego sprawuje się bez zastrzeżeń.

To Wielki Człowiek i wspaniały lekarz. Dziękuje za wszystko

To Wielki Człowiek i wspaniały lekarz. Dziękuje za wszystko

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Warszawa"?

Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
18-200 Wysokie Mazowieckie
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)