lekarz Adrian Swat

Pan doktor miły i kompetentny, odbierał mój pierwszy poród mimo że prowadziłam ciążę u kogoś innego, bardzo interesował się mną na oddziale, zaglądał też po porodzie czy wszystko ok. Dobrze go zapamiętałam dlatego drugą ciążę zdecywalam się prowadzić u niego. Udziela kompletnych informacji, trzyma rękę na pulsie jeśli coś się dzieje kieruje do szpitala. Bardzo dobry lekarz, przez całą ciążę można utrzymywać kontakt telefoniczny. Czułam się zaopiekowania

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia. Młody, profesjonalny, konkretny, ukierunkowany na pacjent(kę). Poświęca pacjent(ce) tyle uwagi ile jest potrzebne, udziela informacji na każde pytanie oraz upewnia się czy wszystkie niejasności są zrozumiałe. Wszystko tłumaczy szybko i konkretnie. Zleca i wykonije wszystkie badania.Gdy coś go niepokoi, kieruje do szpitala jeśli jest taka potrzeba. Do pacjent(ek) podchodzi bardzo profesjonalnie, choć widać, że jest bardzo młodym lekarzem. Nie ma mowy o zestresowaniu czy zawstydzeniu. Pozatym lekarz przyjemny, miły, "z uśmiechem".