Adriana Dubińska

Endokrynolog

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Doktor. Miła i z dużą wiedzą. Jako pierwsza podjęła się leczenia mojej tarczycy, które przynosi szybkie efekty. Wdrożyła odpowiednie leki. W końcu czuję się dobrze a objawy związane z Hashi ustępują. Inni lekarze nie podejmowali się leczenia. A Pani Doktor Walczak od razu wdrożyła odpowiednie leki stopniowo dobierając odpowiednie dawki leku. Na każdej wizycie wykonuje kontrolne usg. Wyniki można konsultować telefonicznie bez konieczności umawiania się na wizyty. Polecam każdemu.

Na każdej wizycie wykonuje kontrolne usg.
Polecam każdemu.

Pani doktor prowadzi moje leczenie w przebiegu choroby Hashimoto. Jestem zadowolona, był to pierwszy lekarz do którego trafiłam. Pani doktor jest kompetentną osobą, do tego miłą, ciepłą, stanowczą. Pomogła mi szybko obniżyć poziom TSH, dzięki czemu w krótkim czasie poczułam ulgę, po kilku miesiącach uporczywej walki z objawami jakie daje niedoczynność tarczycy. Do tego można swobodnie zadzwonić, zadać pytania, pani Adriana szybko rozwiewa wątpliwości. Polecam!

Swietna i sympatyczna pani Doktor . Cena wizyty (lacznie z usg tarczycy odrazu na miejscu) jest wlasciwie bardzo mala. ZDECYDOWANIE POLECAM

Bardzo mila pani doktor z profesjonalnym podejsciem do pacjenta.Nawet przez telefon udziela porad i nigdy nie ma problemu.Po raz pierwszy spotykam sie z takim podejsciem,przeciez moglaby umawiac sie na wizyty i brac za to normalnie pieniadze.Polecam ja z pelnym przekonaniem.

Bardzo miły lekarz, naprawdę przejmuje się pacjentem.

Bardzo miły lekarz, naprawdę przejmuje się pacjentem.

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Szczecin"?

Przychodnia
ul. Ledóchowskiego 16