mgr Adriana Rybicka-Klimczyk

Psycholog dziecięcy

Nie polecam. Miałem nieprzyjemne doświadczenia. Bardzo zimną osobą, zero empatii. Poza tym średnio kompetentna osoba.

polecam innym osobą wizyty u tego psychologa który potrafi wysłuchać i rozmawiac

Pani Ada jest świetnym psychologiem doskonale przeprowadza różnego rodzaju zabawy aby maksymalnie wykorzystac potencjał edukacyjny i komunikacyjny każdego dziecka. Moja córeczka Maja miała dwa lata gdy został u niej zdiagnozowany autyzm wczesnodziecięcy a jedną z pierwszych osób które dostrzegły u Mai zachowania na tle autyzmu była właśnie pani Ada.Majusia uczęszcza na zajęcia od dwóch lat gdzie zrobiła ogromne postępy a co najważniejsze Maja nie może sie doczekac każdej kolejnej wizyty .Pani Ada otacza wsparciem i pomocą również rodziców dzieci niepełnosprawnych.Pomogła mi zrozumiec że niczego nie należy wymuszac i co ważniejsze ...

każdej kolejnej wizyty .Pani Ada otacza wsparciem i pomocą również rodziców dzieci niepełnosprawnych.Pomogła mi zrozumiec że niczego nie należy wymuszac i co ważniejsze nie wybiegac własnym oczekiwaniom poza ich realne zdolności a miłościa cierpliwością i akceptacją można zdziałac cuda.DZIEKUJĘ że pomogła mi pani zbudowac z Majusią most do naszego wspólnego świata i dlatego chciałam zadedykowac słowa piosenki pani jak również
rodzicom którzy musza się zmagac na co dzień z niepełnosprawnością swoich dzieci.

"spróbujmy razem zbudować most"

Mieszkam w mieście za wielką górą
Niewielu może przez nią przejść
Zdarza mi się po drodze upaść
O me milczenie potknąć się
W moim mieście są dziwne prawa
Magiczne rzeczy dzieją się
Co dla innych jest liścia szmerem
Dla mnie jest wrzaskiem
Zamykam się...

Ale my spróbujmy razem
Zbudować ląd
Gdzie wszystko ma przyjazny kształt
Spróbujmy razem oswoić świat
Zbudować most do naszych miast

Mieszkam w mieście za wielką górą
W krętych uliczkach gubię się
Tutaj dotyk, słuch, wzrok i słowo
Kładą w południe podwójny cień
Jeśli wejdziesz do tej krainy
W gęstwinie miasta poznasz mnie
Może ujrzysz świat całkiem inny
Ale nie gorszy, nie gorszy... nie...

Pani Ada jest osobą świetnie znającą dzieci autystyczne . Uczęszczam z dzieckiem na zajęcia , które przynoszą bardzo duże postępy ,syn z uśmiechem jeździ na zajęcia , współpracuje . Gdyby ktoś pytał o dobrego specjalistę - polecam w 100 %.

Pani Ada jest osobą świetnie znającą dzieci autystyczne .
Gdyby ktoś pytał o dobrego specjalistę - polecam w 100 %.

Pani Ada jest osobą o niesamowitym podejściu do dzieci. Zajęcia prowadzone są pomysłowo z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb dziecka. Do Pani Ady uczęszczam z synem autystycznym od 2 lat i rezultaty są fascynujące, przez ten okres zrobił niesamowite postępy. Serdecznie polecam :)