lekarz Adrianna Kalniet-Szurek

Rehabilitant

Niestety, to chyba nie był dobry dzień Pani Doktor. Była miła ale nic mi nie pomogła. Liczyłem na konkretną podpowiedź w sprawie zabiegów na moje bolesne stawy (łuszczycowe zapalenie stawów). Dałem Pani Doktor wydrukowaną przeze mnie listę zabiegów z prośbą o wskazanie właściwych dla mojego przypadku. Obejrzała wypis ze szpitala, zbadała moje stawy i długo się zastanawiała, co mi polecić ("nie wiem czy Panu to nie zaszkodzi..."). Wizyta kosztowała mnie 130 zł, a nie uzyskałem podczas niej potrzebnej mi pomocy.

Pani doktor Adrianna jest bardzo osobą kompetentną, dobrym lekarzem.O wielkim sercu i pogodnym spoirzeniu.Zawsze jest gotowa poświecić czas pac jetowi by zapytać go choć by na korytarzu jak się dziś czuje?To pani doktor stawiała mnie na nogi w Chylicach dzięki Pani doktor mogę się dziś poruszać o kulach.Pozdrawiam serdecznie

Naprawdę trudno mi podać dłuższy komentarz. Pani doktor jest nieco oschła, ale znać jej kompetencje i wolę takiego lekarza niż serdecznego niedouka.

Wspaniały lekarz. Do każdego pacjenta ma podejście indywidualne, potrafi poświęcic mu swój czas nawet na korytarzu podczas rehabilitacji, zapytać o zdrowie i co słychac prywatnie. Lekarz z powołania, z uśmiechem na twarzy i ogromnym sercem dla pacjentów.

Pani Adrianna uratowała mi życie, polecam baaardzo , nigdzie na świecie nie ma Takiego lekarza jak ONA!! pozdrowienia

Wciąż poszukujesz "Rehabilitant Warszawa"?

Specjalistyczny Gabinet Lekarski, Warszawa, ul. Targowa 71a/1 tel 22 618 95 93
Kazury 2a lok. 31