lekarz Adrianna Kalniet-Szurek

Rehabilitant

Pani doktor to cudowny człowiek o dobrym sercu i dobrym usposobieniu do ludzi. Wspaniała kobieta jako doktor i jako osoba. Człowiek pełen pasji i za gazowania w pomoc drugiej osoby. Dzięki pani doktor stan zdrowia mi się poprawił,chodze o kulach,a nie jeżdżę na wózku. Wdzięczny do konca zycia ,za dobro Marcin-Łomza pozdrawiam i trzymam kciuki ,za pania doktor

Nie polecam. Bardzo niski poziom profesjonalizmu, szydercze odzywki. Pani dr chyba pomyliła gabinet lekarski z bazarem.

Niestety, to chyba nie był dobry dzień Pani Doktor. Była miła ale nic mi nie pomogła. Liczyłem na konkretną podpowiedź w sprawie zabiegów na moje bolesne stawy (łuszczycowe zapalenie stawów). Dałem Pani Doktor wydrukowaną przeze mnie listę zabiegów z prośbą o wskazanie właściwych dla mojego przypadku. Obejrzała wypis ze szpitala, zbadała moje stawy i długo się zastanawiała, co mi polecić ("nie wiem czy Panu to nie zaszkodzi..."). Wizyta kosztowała mnie 130 zł, a nie uzyskałem podczas niej potrzebnej mi pomocy.

Pani doktor Adrianna jest bardzo osobą kompetentną, dobrym lekarzem.O wielkim sercu i pogodnym spoirzeniu.Zawsze jest gotowa poświecić czas pac jetowi by zapytać go choć by na korytarzu jak się dziś czuje?To pani doktor stawiała mnie na nogi w Chylicach dzięki Pani doktor mogę się dziś poruszać o kulach.Pozdrawiam serdecznie

Naprawdę trudno mi podać dłuższy komentarz. Pani doktor jest nieco oschła, ale znać jej kompetencje i wolę takiego lekarza niż serdecznego niedouka.

Wspaniały lekarz. Do każdego pacjenta ma podejście indywidualne, potrafi poświęcic mu swój czas nawet na korytarzu podczas rehabilitacji, zapytać o zdrowie i co słychac prywatnie. Lekarz z powołania, z uśmiechem na twarzy i ogromnym sercem dla pacjentów.

Pani Adrianna uratowała mi życie, polecam baaardzo , nigdzie na świecie nie ma Takiego lekarza jak ONA!! pozdrowienia

Doktor Adrianna jest lekarzem wartym zaufania,kompetentnym,uprzejmym i polecam ja,bo nie ma drugiego takiego na świecie jak właśnie dr.Adrianna.

Dr Ada jest nie tylko świetnym fachowcem,ale również bardzo ciepłą osobą. Leczę się u Niej od roku 2000. Początkowo leczyłam się w Konstancinie gdzie była ordynatorem oddziału. W Roku 2000 przeprowadziła operację moich bioder wraz z jeszcze jednym lekarzem. Mogę śmiało powiedzieć,że uratowala mi życie,gdyby nie ta operacja jezdziłabym na wózku inwalidzkim,ponieważ mój kregosłup nie wytrzymałby złego obciążenia. Polecam dr Adę każdemu z wielką życzliwością i profesjonalizmem traktuje swoich pacjentów.