dr hab. Agata Cajdler-Łuba

Endokrynolog

Nie wiem czemu opinie na temat tej Pani doktor są tak pochlebne, ponieważ może i specjalistą jest dobrym, ale ja wyszłam z gabinetu bardzo zdegustowana. Pani doktor co chwilę robiła uwagi do mojego wyglądu i rzeczy zupełnie nie związanych z badaniem. Jak każdy wie badanie ginekologiczne nie należy do najprzyjemniejszych, a to dokładało mi stresu. Jestem bardzo zdegustowana i wiem, że już nie pójdę na wizytę.

Pani doktor jest kompetentną , uprzejmą i dokładną specjalistką. Prowadzi mnie pod względem ginekologicznym i endokrynologicznym. Zawsze doradzi , wyjaśni i naprawdę poświęca sie pacjentkom. Wczoraj siedziała do późnych godzin w gabinecie.Żeby każdą z nas przyjąć. Chodzę do niej zarówno prywatnie jak i państwowo jej podejście się nie zmienia.Nie wyobrażam sobie żeby ktokolwiek inny kiedyś prowadził mi ciąże i przygotowywał do porodu niż właśnie ona.

Kompetentny specjalista, którego mogę polecić każdemu, poświęca pacjentowi sporo czasu, stara się zawsze tłumaczyć problem. Jestem pacjentką pani doktor od kilku lat, nigdy nie zawiodła, a wielokrotnie pomogła. Miła nie tylko podczas wizyty w swoim gabinecie, ale także po za nim. Nie mam żadnych zastrzeżeń do Pani doktor.Polecam !!!

Bez dwóch zdań najlepszy lekarz na jakiego natrafiłam kiedykolwiek. Bardzo się wczuwa w pacjenta, poświęca dużo czasu 30-40 minut. Wszystko tłumaczy dokładnie i zrozumiale. I jest przede wszystkim człowiekiem. Mogłabym do niej chodzić codziennie:)

BARDZO DOBRY LEKARZ.Sumienne podejście do pacjenta.Dokładna diagnoza , w szerokim tego słowa znaczeniu.Pani doktor jest endokrynologiem ,lecz jednocześnie specjalistą ginekologiem i położnikiem.Po 9-ciu latach leczenia u innych lekarzy trafiłam do pani doktor i olśnienie;-żetelne, konkretne podejście do problemu zdrowotnego.Polecam każdej kobiecie,która szuka bardzo dobrego lekarza. PS. Inni lekarze przez te lata sobie nie radzili, pani doktor potrzebowała niespełna roku bez naciągania ( jedna wizyta w miesiącu)w razie potrzeby między wizytami,bezproblemowy kontakt telefoniczny.GORĄCO POLECAM!!!!!!!!!! Dodam jeszcze że w moim najbliższym otoczeniu mam kilka kobiet które mają podobne do mnie zdanie i leczenie zwieńczone sukcesem ,tak jak ja. A.S

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Łódź"?

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź