dr hab. Agata Cajdler-Łuba

Endokrynolog

Jestem bardzo rozczarowana. Pamiętam panią doktor jako kompetentną i miłą osobę. Niestety ostatnia wizyta była nieudana. Trwała 40 min (była opóźniona o 15 min, czekała już pacjentka po mnie), z czego badanie i rozmowa o moim zdrowiu trwała 10. Reszta była monologiem na wszystkie możliwe tematy: wszystkich świętych, szkoły w Polsce, sytuację polityczną. To są tematy do pogadania przy kawie, a nie na wizycie u lekarza. Na koniec usłyszałam, że jestem gruba - lekarz ma prawo to powiedzieć, ale mógłby to uczynić w sposób bardziej grzeczny. Za słuchanie tego monologu zapłaciłam prawie 300 zł.

Nie wiem czemu opinie na temat tej Pani doktor są tak pochlebne, ponieważ może i specjalistą jest dobrym, ale ja wyszłam z gabinetu bardzo zdegustowana. Pani doktor co chwilę robiła uwagi do mojego wyglądu i rzeczy zupełnie nie związanych z badaniem. Jak każdy wie badanie ginekologiczne nie należy do najprzyjemniejszych, a to dokładało mi stresu. Jestem bardzo zdegustowana i wiem, że już nie pójdę na wizytę.

Pani doktor jest kompetentną , uprzejmą i dokładną specjalistką. Prowadzi mnie pod względem ginekologicznym i endokrynologicznym. Zawsze doradzi , wyjaśni i naprawdę poświęca sie pacjentkom. Wczoraj siedziała do późnych godzin w gabinecie.Żeby każdą z nas przyjąć. Chodzę do niej zarówno prywatnie jak i państwowo jej podejście się nie zmienia.Nie wyobrażam sobie żeby ktokolwiek inny kiedyś prowadził mi ciąże i przygotowywał do porodu niż właśnie ona.

Kompetentny specjalista, którego mogę polecić każdemu, poświęca pacjentowi sporo czasu, stara się zawsze tłumaczyć problem. Jestem pacjentką pani doktor od kilku lat, nigdy nie zawiodła, a wielokrotnie pomogła. Miła nie tylko podczas wizyty w swoim gabinecie, ale także po za nim. Nie mam żadnych zastrzeżeń do Pani doktor.Polecam !!!

Bez dwóch zdań najlepszy lekarz na jakiego natrafiłam kiedykolwiek. Bardzo się wczuwa w pacjenta, poświęca dużo czasu 30-40 minut. Wszystko tłumaczy dokładnie i zrozumiale. I jest przede wszystkim człowiekiem. Mogłabym do niej chodzić codziennie:)

BARDZO DOBRY LEKARZ.Sumienne podejście do pacjenta.Dokładna diagnoza , w szerokim tego słowa znaczeniu.Pani doktor jest endokrynologiem ,lecz jednocześnie specjalistą ginekologiem i położnikiem.Po 9-ciu latach leczenia u innych lekarzy trafiłam do pani doktor i olśnienie;-żetelne, konkretne podejście do problemu zdrowotnego.Polecam każdej kobiecie,która szuka bardzo dobrego lekarza. PS. Inni lekarze przez te lata sobie nie radzili, pani doktor potrzebowała niespełna roku bez naciągania ( jedna wizyta w miesiącu)w razie potrzeby między wizytami,bezproblemowy kontakt telefoniczny.GORĄCO POLECAM!!!!!!!!!! Dodam jeszcze że w moim najbliższym otoczeniu mam kilka kobiet które mają podobne do mnie zdanie i leczenie zwieńczone sukcesem ,tak jak ja. A.S

Kompetentna, sympatyczna, zdecydowana, konkretna, bezpośrednia, szczera (co często jest źle odbierane a niepotrzebnie). Zleca wszystkie badania, konsultacje z innymi specjalistami i wysyła na oddział na leczenie. Polecam wszystkim!

w poradni publicznej tak sobie zaś w gabinecie prywatnym ok

w poradni publicznej tak sobie zaś w gabinecie prywatnym ok

Super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Od ponad 5 lat do niej chodzę i nie zamieniłabym jej za nic na świecie:)

Od ponad 5 lat do niej chodzę i nie zamieniłabym jej za nic na świecie:)