lek. dent. Agata Chotkowska-Sekunda

Pani doktor bardzo rzetelna i kompetentna, o holistycznym podejściu do pacjenta i choroby. Poza tym każda wizyta odbywa się w bardzo miłej atmosferze, oby więcej takich lekarzy!

Jestem pacjentką periocentrum. Jak dla mnie Pani doktor jest bardzo prze sympatyczną osobą zna się na rzeczy i przekonała mnie że nie warto bać się chodzić do dentysty :) Jest także bardzo dokładną osobą oraz spostrzegawczą. Obsługa jest przesympatyczna nie wiem czy tylko dla mnie czy dla wszystkich.Naprawdę polecam tą klinikę że tak powiem :) Pani doktor jest super nie wiem jak inni ale ta naprawdę jest super :)

Jestem pacjentem przychodni Periocentrum i od lat borykałem się z problemami dziąseł. Po wizycie u Pani Doktor Chotkowskiej problemy zniknęły. Serdecznie polecam wszystkim.

Każdemu kto chce pokonać strach przed wizytą u stomatologa polecam tą przychodnię. Pani stomatolog pracująca w jednym z gabinetów naprawdę leczy bezboleśnie. Jestem bardzo zadowolony z leczenia.Pelny profesjonalizm! Leczenie bezbolesne! Efekty fenomenalne!

Polecam panią doktor, wyleczyła mi bolesne i krwawiące dziąsła. Miałam czysczenie w znieczuleniu i trochę długo to zeszło ale najważniejsze ,że pomogło. Mogę się znowu uśmiechać i nie bać ze gdzieś na zębach ma krew... ogólnie panie w gabinecie bardzo przyjemnie !!!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Rzeszów"?

Eurodent Stomatologia
Leska 4