dr Agata Gaździńska

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy, Wizyty domowe

wszystko w porządku, miła fachowa pani,polecam

wszystko w porządku, miła fachowa pani,polecam

Polecam Panią Doktor. Jest bardzo miłą osobą, w prosty sposób wytłumaczy każdy problem i możliwości jego rozwiązania. Jestem pod opieką Pani doktor kilka miesięcy i efekty są bardzo zadowalające. Spotkania w gabinecie bardzo mnie motywują do walki z moimi słabościami. Dzięki Pani doktor staram się w końcu racjonalnie odżywiać, tracę na wadzę i nie jestem głodna:))) Polecam, samemu naprawdę jest trudno walczyć ze zbędnymi kilogramami! Pod okiem specjalisty wszystko jest łatwiejsze.

Rekomenduje Pania Doktor, jej holistyczne podejście do problemu otyłości i chorobami z nią związanymi wykracza daleko poza ramy dietetyka. Jej szeroka wiedza naprawdę mnie utwierdziła że trafiłam we właściwe ręce. Wystarczy się jej słuchać a na pewno na zmiany nie trzeba będzie długo czekać. Polecam

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Olszewnica Stara"?

Centrum Medyczne Treningu Osobistego i Dietetyki EGO dr n. med. Anna Lewitt
Al. W.Witosa 31