lekarz Agata Horecka-Lewitowicz

Psychiatra

Wspaniały lekarz, bez wątpienia najlepszy w Kielcach. Troskliwy, ma dobre podejście do dziecka, zainteresowany, pomocny, uprzejmy. Polecam Panią Agatę!

Mogę śmiało polecić panią doktor. Miła, kompetentna, z fajnym podejściem do małych dzieci. Szkoda tylko że wizyta trochę za krótka no ale ogólnie polecam rodzicom szukającym dobrego specjalistę z psychiatrii

Takich lekarzy jak Pani Dr ze swieca szukac polecam kazdemu, naprawde godna polecenia. Kompetenta, mila, wszystko tlumaczy, poswieca duuuzo czasu ma podejscie do dzieci, poprostu super kobieta.

Witam , potwierdzam i polecam Panią doktor za w/w wymienione przymioty- tym, którzy w Kielcach szukają pomocy dla swojego dziecka.Cierpliwość dla chorych dzieci i wyrozumiałość dla cierpiących rodziców, to u tej Pani norma. Tą drogą pozdrawiamy Panią dr

Cieszę się że trafiłam z córką do Pani doktor. W końcu ktoś trafnie córkę zdiagnozował i doradził w wielu kwestiach związanych z leczeniem i terapią mutyzmu selektywnego. Jesteśmy z mężem bardzo wdzięczni.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Kielce"?

Artimed

ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM PSYCHIATRII
SPACEROWA 5
Morawica
Prywatny Gabinet Psychiatryczny
Sienkiewicza 76 p.15 (IV piętro)
Prywatny Gabinet Lekarski
Starodomaszowska 30 l. 41