lekarz Agata Kot

Internista, Pulmonolog

Pani Doktor Agata Kot jest bardzo dobrym lekarzem, sumiennym, ma świetną intuicję, jest bardzo inteligentna, czujna. Oczywiście jak każdy człowiek ma prawo się mylić, i ma prawo błądzić, jak również mieć swój słabszy dzień. Lekarz pracuje pod wielką presją, na dodatek nie zawsze my pacjenci jesteśmy mili, uprzejmi czy nawet czyści - tak, odwiedzam państwowe placówki, w tym Dolmed i wiem, o czym mówię. Pani Kot ma swoje poczucie wartości i godności, wiem jednak, że kiedy pacjentowi zależy i się postara, Pani Kot stanie się komunikatywna. Zastanawiam się, czym jest to forum i po co ono istnieje, jakie my pacjenci mamy kompetencje, żeby oceniać lekarzy? Pod jakim kątem to robimy, w jakim celu i co my właściwie oceniamy: wygląd, urodę, nastrój danego dnia, sposób bycia lekarza? Czy my mamy wiedzę, żeby ocenić kompetencję lekarzy? Szczerze w to wątpię. Znam Panią Kot od dawna i wielokrotnie byłam przez nią leczona. Jest uważna, ma świetną wiedzę, kształci się, podchodzi do pacjenta z szacunkiem i ostrożnością. To wiele i to wielkie zalety, biorąc pod uwagę stan polskiej służby zdrowia, stan placówek, w jakich pracują lekarze, stan mentalny polskiego społeczeństwa, stan higieny i kultury osobistej. Polacy, co często widać na forach takich jak to, mają jedną cechę niezawodną: potrafią świetnie narzekać, ale za nic nie chcą wziąć odpowiedzialności. Polecam Panią Kot, jest świetnym lekarzem i ujmującym człowiekiem.

Byłam 2 razy u tej Pani Doktor i niestety nie mogę wyrazić o niej dobrego zdania, chociaż bym chciała;/ raczej jest kompetentna, nie podważam tego ale jest niemiła. Do tego w trakcie każdej wizyty musiałam się dopytywać na co jestem chora i jak mam brać leki,bez tego nic by mi nie powiedziała...Dodatkowo w trakcie wizyty wyraźnie daje odczuć pacjentce, że chce jak najszybciej skończyć wizyte a gdy poprosiłam o tab. antykoncepcyjne usłyszałam, że nie. Gdy spytałam czemu to - :'bo nie'.Ta pani sama postawiła mi diagnozę zapalenia gardła, oskrzeli i tchawicy i kazała leżeć w łóżku a jednocześnie 2 dni po wizycie kończyły mi się tabletki i prosiłam o 1 opakowanie tabl to usłyszałam, że nie..to nie są cukierki, które można brać kiedy się zachcei ta pani jeśli nie chce przepisać tych tab to maOBOWIĄZEK skierowaćmnie do osoby, która to zrobi - to usłyszałam od drugiego lekarza uktórego byłam-też 'internisty'.....więc nie wyraże się dobrze o tej p.Doktor

Bardzo kompetentna. Skupiona na obowiązkach i skoncentrowana. Ma poczucie odpowiedzialności wobec pacjenta. Inteligentna. Atrakcyjna, co nie jest bez znaczenia!

Kobieta lekarz o wysokiej kulturze osobistej,bardzo konkretna, opanowana i widać ,że całą uwagę skupia na pacjencie i na tym by mu pomóc. Dziś przyjęła mnie, gdy byłam w wielkiej potrzebie dodatkowo, mimo to poświęciła mi swoja uwagę należycie. Jestem bardzo Jej wdzięczna, stąd ta opinia.