lekarz Agata Kurek-Rusin

2,5
1,9
2,7
1,9

Nie polecam! Dawni nie spotkałam tak obojętnej, pozbawionej empatii osoby. Nie poświęciła dziecku uwagi, przepisała leki i to byloby wszystko. A jeszcze pieniądze. Tylko gotówką!

Myślałam,podczas wizyty z córką,iż pani doktor ma niezbyt dobry humor,aż bałam się za często odzywać. Podejście i to przy prywatnej wizycie (300 zł) do pacjenta i rodziców daje wiele do życzenia..

Jak większość pacjentów, również nie polecam tego lekarza. Zimna, bez empatii co uważam za kluczowe w tym zawodzie. Slaby diagnosta . Wszystko na nie. .Lepiej poszukać innego lekarza

Nie polecam tej pani nie dość że synowi nic nie pomogło syropy które przepisała nam doktor usypiają mi dziecko szkoda czasu i pieniędzy

Pani doktor super!! Szukalam dla syna dość długo specjalisty godnego zaufania. Nim wystawiona została diagnoza skierowano nas na szereg badań. Tak samo przy doborze leków ni poda nic nim się nie upewnić,ze dziecko jest zdrowe! Syna diagnozowalo wielu lekarzy ale tylko Pani doktor potrafi dotrzeć do syna. Zawsze poświęci czas tyle ile to konieczne. Dokładnie i zwięźle odpowiada na moje i syna pytania. Doktor godna polecenia.

Kobieta kamień. Zimna, zdystansowana i szorstka. Nie polecam, niestety w naszej okolicy nie ma lekarzy ze specjalizacją pracy z młodzieżą.

Niestety nie polecam Pani doktor Kurek- Rusin, kilka lat temu zaufałam tej Pani jako nastolatka, zostałam zdiagnozowana w 5 minut ( z perspektywy czasu mam pewność że była to zła diagnoza). Naprawdę polecam poszukać innego lekarza, szkoda czasu i pieniędzy.

Nie polecam tej pani bardzo zimna kobieta szybko wystawiona diagnoza stwierdzila że z dziecka nic nie będzie po czym dziecko mówi i prawidłowo funkcjonuje. Myślała że po 1 miesiącu w przedszkolu dziecko będzie płynnie mówić. Masakra nie polecam

Absolutnie nie polecam.Jako specjalista w swojej dziedzinie zero empatii, usmiechu na twarzy.Sztywna i kompletnie zdystansowana.

Byłam na dwóch spotkaniach i nie jestem zadowolona. Diagnoza została wystawiona w ciągu 15 minut, po czym zostałam poinformowana, że nie spełniam podstawowego warunku do terapii tzn. tak naprawdę nie chcę się zmienić. Mam wrażenie, że pani doktor jest typowym przykładem lekarza cierpiącego na syndrom wszystkowiedzy. Na drugim spotkaniu było lepiej, jednak zaskoczeniem było to, że w ciągu 40 minut rozmowy pani Kurek nie powiedziała mi nic czego bym już nie wiedziała i nic co mogło by coś więcej wnieść. Nie oczekuję, że lekarz psychiatra będzie mi nadskakiwał i ze wszystkim się zgadzał, ale chodziłam do innych lekarzy i mam świadomość że terapia nie jest przyjemnością. Problem w tym, że mam wrażenie, że leczenie się u pani Kurek byłoby niweczeniem kilku lat ciężkiej pracy nad sobą.