lekarz Agata Lange-Czaban

Moja opinia po dwóch wizytach jest zdecydowanie pozytywna. Wahałam się, do którego endokrynologa pójść, a opinie o Pani Lange-Czaban, które znalazłam w internecie nie są liczne i z przewagą tych krytycznych. Zaryzykowałam i absolutnie nie żałuję. Przyszłam już z aktualnymi, podstawowymi badaniami (zostałam za to pochwalona!). Zbadano mnie i zebrano szczegółowy wywiad. Pani doktor cierpliwie wszystko mi tłumaczyła, odpowiadała na każde pytanie. Leczenie, jak do tej pory przynosi efekty, więc dawki leków są dobrze dobrane. Pierwsza wizyta trwała ok 15 minut, druga trochę krócej. Szkoda tylko, że nie przyjmuje na NFZ.

Pani doktor jest bardzo miłą i profesjonalną osobą z wizyt jestem bardzo zadowolona. Badając bierze pod uwagę całokształt zdrowia pacjenta. Dokładnie wyjaśnia stan chorobowy, sposób leczenia . Więcej takich lekarzy!! Dziękuję i pozdrawiam 😊

Niestety muszę się zgodzić z negatywną opinią na jej temat. Rzeczywiście ta pani "niedowidzi" bardzo widocznych objawów chorobowych, ma lekceważący stosunek do pacjenta i z łaską bada i w ogóle się odzywa . A jeśli już się odezwie, to robi to z pogardą do pacjenta. Fatalne podejście do mojego chorego dziecka. Zdecydowanie odradzam!!!

Pani doktor nie poświęca dużo czasu dla pacjenta. Nie zbada dokładnie a stawia diagnozę, którą może wystawić tylko lekarz specjalista. Samemu trzeba się prosić o dodatkowe badania, na które lekarka i tak nie chce dać skierowania, gdyż twierdzi, że nie są potrzebne. Robiłam badania na swój koszt, wyszły źle, czyli jednak były potrzebne. Siedząc w gabinecie ma się wrażenie, że lekarka męczy się przy pacjencie. Nie polecam.