mgr Agata Maria Aleksińska

Psychoterapeuta, Psycholog, Wizyty domowe

Na pewno jest dosyć cierpliwa, słucha, można swobodnie powiedzieć o co chodzi, rozmawiać, dobrze. Zaangażowana.

Szanuje pacjenta, uważnie go słucha, bardzo bałam się przyjść bo mialam juz za soba wizyte u psychologa i pjoczulam sie oceniona, ale u mgr Aleksinskiej bylo zupelnie inaczej, najpierw sie wydadalam, optem omowilysmy problem i to co dalej moznaby zrobic, ale tez nic nie nie kazala i nie oceniala mnie za to co jej powiedzialam. dziekuje pani magister.

BARDZO polecam, ciepła, uczciwa, zna się na zaburzeniach osobowości, jest wykwalifikowanym psychoterapeutą. M.

współpracuje z psychiatrami to duży plus, ma kwalifikacje do psychoterapii, jestem usatysfakcjonowana.

Pani magister jest kompetentna, byłem u wielu psychologów, psychiatrów. Zwróciła uwagę na to, co trzeba. Wiem, że tym razem to mój ostatni psycholog.

Wciąż poszukujesz "Psychoterapeuta Włocławek"?

mgr
Aneta Sokołowska

Psychoterapeuta
Centrum Rozwoju Osobistego i Psychoterapii “Alter-Ego”
Rysia 8
Bydgoszcz