lek. dent. Agata Miłobędzka-Minor

15 lat bałem się iść do dentysty, bowiem wcześniej miałem same nieprzyjemne wizyty i doświadczenia. A pani Agata... anioł nie dentysta. 100% profesjonalizmu, sympatyczności i właściwego podejścia do pacjenta. Wszystko wyjaśni, pokaże, doradzi. Plomby, kanał i rwanie - wszystko bezboleśnie w sumie, aż się nie chce wierzyć że to możliwe. Kiedyś wzdrygałem się na samo słowo 'dentysta', a teraz nie kojarzy mi się już z niczym nieprzyjemnym czy z bólem. Pani Agato - DZIĘKUJĘ :-)

Pani Agato - DZIĘKUJĘ :-)

Jeżeli w ogóle wizytę u dentysty można określić jako miłą- to ta faktycznie do takich należała :) Pani Agata jest mega kompetentną osobą, odpowiadała na wszystkie nurtujące mnie pytania, wzbudza zaufanie i nigdy, przenigdy nie pójdę już do innego stomatologa! A wszystkich moich znajomych skieruję właśnie do Pani Agaty!

Przemiła Pani Stomatolog.Miałem leczenie kanałowe.Potrafi wszystko wytłumaczyć.Koszta nie są zawyżone.Polecam bardzo,nigdy nie natrafiłem na tak miłego i dobrego stomatologa

Jeśli wizytę u dentysty mozna rozpatrywac w kategorii "miła", to moja niewatpliwie do takich należała. Pani Agata Miłobędzka jest bardzo sympatyczna, już na starcie wprowadziła miłą atmosferę rozmową, dzieki czemu reszta część wizyty była przejemniejsza. Bardzo cierpliwa, udziela stosownych wyjaśnień bez tak powszechnego u lekarzy zniecierpliwienia. Ma bardzo przyjazne nastawienie do pacjenta. Bardzo duzy plus za "ludzkie"ceny :) No i kolejny plus za elastyczność: wczoraj, czyli w sobotę zadzwoniłem żeby umówić sie na wizytę, dzisiaj - w niedzielę - jestem już po zabiegu.

Byłam z córką u doktor jak pracowała w Rumii. Extra lekarka!! Moja córeczka była zachwycona! Poleciłam doktor koleżankom i wszystkie były podobnego zdania. Teraz działa w Gdańsku, daleko ale warto pojechać!