lek. dent. Agata Mirska

Bardzo dobra dentystka - profesionalista. Jest wstanie zadowolić najbardziej wymagającego pacjenta. Miłe, indywidualne i fachowe podejscie do pacjenta. Śledzi i wdraża nowe trendy leczenia zębów, dokładnie tłumaczy co będzie robić, jak i czemu. Służy poradą odnośnie najlepszej metody, która należy wdrożyć do leczenia. Mówi płynnie po angielsku, co okazało sie ważne dla mojej drugiej połówki. Jak dla mnie same plusy.

Pani Agata jest dentystką mojego 4letniego syna. Jestem zachwycona, syn z uśmiechem tam chodzi i w ogóle nie płacze.

Kompetentna, fachowa i bardzo miła obsługa. Po dotychczasowych doświadczeniach ze stomatologami nie sądziłam, że u dentysty może być tak przyjemnie:) Gorąco polecam

Gorąco polecam

Pani Agata leczy bezboleśnie, pacjent czuje się komfortowo, wie że znajduje się w rękach profesjonalisty. Miła atmosfera która panuje w gabinecie dzięki muzyce i wyświetlanym slajdom, sprawia, że chce tam się wrócić ponownie. Jestem pacjentką pani Agaty od kilku lat. Plomby trzymają się sztywno. Dzięki niej przełamałam strach przed stomatologiem. Warto wybrać tego lekarza.

Polecam z całego serca. Kto ma jakiekolwiek obawy, złe doświadczenia z dentystkami to wręcz musi poznać Panią Agatę. Jest najlepsza. Kompetencja i pełen profesjonalizm to jej cech, a na "deser" zero bólu i zdrowe ząbki za bardzo rozsądne pieniądze :-)

jest miłym lekarzem z uśmiechem jest prowesjonalistka

jest miłym lekarzem z uśmiechem jest prowesjonalistka