mgr Agata Muszyńska

Psycholog, Psychoterapeuta

Świetna terapeutka- najbardziej zaangażowana w proces terapii, empatyczna psycholog, z jaką przyszło mi się spotkać. Początkowo podchodziłam do Pani Agaty bardzo nieufnie- zapewne z racji młodego wieku Pani Psycholog oraz tego ,że jest kobietą- moje osobiste doświadczenia... Nie ukrywam, bywałam agresywna, nieuprzejma... Na twarzy Pani Agaty odbijają się emocje, których doświadcza, co może niektórych pacjentów niepokoić, jednak- z drugiej strony- świadczy o tym, że Pani Agata jest osobą szczerą... Pani Agata zniosła z mojej strony wiele negatywnych reakcji, jednak nie zrezygnowała z tego, by dotrzeć do źródła moich problemów... Tak jak Ona nie zwalczył o mnie w życiu nikt... Terapia grupowa na Dolnej prowadzona przez dr Bryłę i Panią Agatę przyniosła więcej, niż mogłabym oczekiwać. Polecam i przede wszystkim dziękuję...

PROFESJONALISTKA W KAŻDYM CALU. Specjalistka z powołaniem. Szczerze zaangażowana w problemy pacjenta, bystra, cierpliwa, wnikliwa, empatyczna, dowcipna, człowiekowi aż chce się żyć od samego patrzenia na Nią :) a ja dodam tylko jeszcze, ze Kocham Panią Agatę, bo wiele dla mnie zrobiła :)

Niezwykła kobieta, po prostu brak słów:) Każdy oceniany punkt podniósłbym nawet do 6 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pani Agata Muszyńska, jest najlepszą terapeutką z jaką zdarzyło mi się współpracować. Cenię Ją za serdeczność, cierpliwość, zaangażowanie. Podoba mi się ciepło jakie bije niej każdego dnia. Miała wiele zrozumienia dla mnie i mojej historii. Zawsze mogłam liczyć na jej pomoc. Zmieniła moje życie. Polecam wszystkim, którzy chcą zacząć naprawdę żyć.

Wybitna psycholog o wielkich pokładach empatii ale też potrafiąca zapanować nad grupą. Niezwykle zaangażowana w proces terapeutyczny. Bardzo trudno dziś spotkać takie indywidualności w polskiej służbie zdrowia. Terapia u niej jest warta każdych pieniędzy.

Wciąż poszukujesz "Psycholog Warszawa"?

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczna Centrum
ul. Modlińska 199 A / 51 ( 5 piętro)
NZOZ Centrum Zdrowia Kobiet
ul. Zygmunta Modzelewskiego 35 / 9 ( metro Wilanowska)
VeritaMed
ul.Długa 27 ( metro Ratusz Arsenał) , 00-236