mgr Agata Muszyńska

Psycholog, Psychoterapeuta

Świetna terapeutka- najbardziej zaangażowana w proces terapii, empatyczna psycholog, z jaką przyszło mi się spotkać. Początkowo podchodziłam do Pani Agaty bardzo nieufnie- zapewne z racji młodego wieku Pani Psycholog oraz tego ,że jest kobietą- moje osobiste doświadczenia... Nie ukrywam, bywałam agresywna, nieuprzejma... Na twarzy Pani Agaty odbijają się emocje, których doświadcza, co może niektórych pacjentów niepokoić, jednak- z drugiej strony- świadczy o tym, że Pani Agata jest osobą szczerą... Pani Agata zniosła z mojej strony wiele negatywnych reakcji, jednak nie zrezygnowała z tego, by dotrzeć do źródła moich problemów... Tak jak Ona nie zwalczył o mnie w życiu nikt... Terapia grupowa na Dolnej prowadzona przez dr Bryłę i Panią Agatę przyniosła więcej, niż mogłabym oczekiwać. Polecam i przede wszystkim dziękuję...

PROFESJONALISTKA W KAŻDYM CALU. Specjalistka z powołaniem. Szczerze zaangażowana w problemy pacjenta, bystra, cierpliwa, wnikliwa, empatyczna, dowcipna, człowiekowi aż chce się żyć od samego patrzenia na Nią :) a ja dodam tylko jeszcze, ze Kocham Panią Agatę, bo wiele dla mnie zrobiła :)

Niezwykła kobieta, po prostu brak słów:) Każdy oceniany punkt podniósłbym nawet do 6 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pani Agata Muszyńska, jest najlepszą terapeutką z jaką zdarzyło mi się współpracować. Cenię Ją za serdeczność, cierpliwość, zaangażowanie. Podoba mi się ciepło jakie bije niej każdego dnia. Miała wiele zrozumienia dla mnie i mojej historii. Zawsze mogłam liczyć na jej pomoc. Zmieniła moje życie. Polecam wszystkim, którzy chcą zacząć naprawdę żyć.

Wybitna psycholog o wielkich pokładach empatii ale też potrafiąca zapanować nad grupą. Niezwykle zaangażowana w proces terapeutyczny. Bardzo trudno dziś spotkać takie indywidualności w polskiej służbie zdrowia. Terapia u niej jest warta każdych pieniędzy.

Pani Agata Muszyńska to psychologii Diva!! To wspaniały człowiek. Mądra, konsekwentna, wrażliwa, och brak słów. Polecam. Dzięki niej znowu żyję. Dziękuje Pani Agato!!! Oddana pacjentka z grupy 18.

Polecam, wspanialy lekarz i ciepla, sympatyczna budzaca zaufanie kobieta.

Polecam, wspanialy lekarz i ciepla, sympatyczna budzaca zaufanie kobieta.

Serdecznie polecam Panią Agatę. To osoba pełna ciepła i zrozumienia. Nie raz, nie dwa potrafi porządnie zdenerwować swoimi dociekliwymi pytaniami, ale tak jest w końcu jej rola. Podczas 3 miesięcznej terapii grupowej najlepiej współpracowało mi się własnie z Panią Agatą. Wspaniała kobieta, nie mogę powiedzieć na nią ani jednego złego słowa. Pozdrawiam, Wojtek

Wybitna i niezwykle zdolna psycholog, wrażliwa, ciepła i mądra, a przy tym konsekwetna, nie dająca sobie wejśc na głowę. Otrzymałem od niej wielkie wsparcie i mogę polecić każdemu panią Agatę. Mało jest takich osób, naprawdę niezwykle kompetentnych. Właściwa osoba na właściwym miejscu.

wnikliwa, uprzejma, z humorem - pełen profesjonalizm

wnikliwa, uprzejma, z humorem - pełen profesjonalizm