lek. med. Agata Pakla - Misiur

Medycyna estetyczna

Dr Agata Pakla-Misiur jest absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Jest również dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej - absolwentką Krakowskiej Szkoły Kosmetologii Lekarskiej.
Ponadto jest członkiem sekcji medycyny estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.
Od 2009 roku zajmuje się medycyną estetyczną.
Umiejętności zdobywała w renomowanych ośrodkach w Łodzi, Krakowie i Warszawie.
Z dużym powodzeniem wykonuje wiele zabiegów w zakresie zarówno medyc...

Zupełnie przypadkiem trafiłam na Panią doktor, która okazała się być rewelacyjnym lekarzem i dobrym człowiekiem. Ciepła i troskliwa. Godna polecenia

Pani doktor jest bardzo cierpliwą i życzliwą osobą. Dokładnie i spokojnie przeanalizowała moje problemy i bardzo mi pomogła. Przepisuje lekarstwa nie "z górnej półki" a takie, które rzeczywiście pomagają. Cieszę się, że na nią trafiłam.

Z czystym sercem polecam panią Agatę. To lekarz, ktory naprawdę troszczy się i dba o dobro pacjenta. Oby takich lekarzy więcej.

Pani doktor bardzo pomogła mojej córce z problemami skórnymi, które córka genetycznie odziedziczyla po mnie. Lekarka jest bardzo sympatyczna i rzeczowa, nie przepisuje drogich leków, a tanie i bardzo skuteczne. Ciesze się że do niej trafiłyśmy.

Dzień dobry, Pani Agata zajęła się mną profesjonalnie i pomogła mi pozbyć się uciążliwych przebarwień powstałych od słońca. Polecam

Dzień dobry,

Wciąż poszukujesz "Medycyna estetyczna Rzeszów"?

Gabinet Dermatologii i Medycyny Estetycznej
35-100 Rzeszów
Przychodnia medycyny pracy
Jarosława Dąbrowskiego 33A
35-036 Rzeszów
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ResCardia" sp. z o.o.
Siemiradzkiego 6
35-006 Rzeszów